+1

category image

pred 7 meseci Urejamo Promet

Na cestišču pred hišo Strosmayerjeva 17 se nahaja jašek (kanalizacijski ali morda telekomunikacijski), ob katerem je uničen asfalt (v bistvu razpada nekdanja asfaltna krpa). Nastaja udarna jama...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 7 meseci Urejamo Promet

V Križišču Lackove ceste in ulice Lackovega odreda v Limbušu se poseda asfalt. (v smeri iz Limbuša proti Pekram ob desnem robu cestišča). Posedanje je velikosti kakšen kvadratni meter, a je...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 7 meseci Obdelujemo Promet

Že dalj časa se na javnih mestnih avtobusih pojavlja ena in ista težava. Namreč, potnik, ki se je kdaj peljal z mestnim avtobusom v Mariboru se med vožnjo počuti slabše kot krompir na...

Podrobnosti ...

category image

pred 7 meseci Obdelujemo Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

V KS Limbuš je Turistično društvo že pred kakšnimi 20. leti namestilo nekaj košev za smeti. Pojavlja se problem praznjenja teh košev. Nekatere, predvsem v centru Limbuša Snaga prazni, medtem...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 7 meseci Izvedeno Promet

Po močnem vetru se je snela buča ulične rasvetljave lokacija Mirkova ulica Pekre, 2341 Limbuš

Podrobnosti ...

+5

category image

pred 7 meseci Urejamo Promet

Pločniki 5 min hoje od Glavnega trga so v sramotnem stanju. Predlagamo obnovo, pločniki so na tem delu zaradi lukenj nevarni za pešce. Tudi urejanje infrastrukture za pešce mora namreč biti...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 7 meseci Urejamo Promet

Spoštovani! Prosim, če podate razlago (in označite na cestišču) kako pravilno kolesar prevozi križišče ob dovozu na avtocesto Maribor-Vzhod (smer M. Sobota). Torej, kolesar pripelje po cesti...

Podrobnosti ...

category image

pred 7 meseci Urejamo Ostalo

Če podaš pobudo preko spletne strani in želiš priložiti sliko, ki ima v imenu šumnike, jo sistem zavrne. Opaženo na Window 10.

Podrobnosti ...

+4

category image

pred 7 meseci Urejamo Komunalna inšpekcija, redarstvo

Ob vsakem drevesu, ki razmejuje parkirne prostore vzdolž Ulice heroja Šlandra, posebej med Sodno in Partizansko ulico, je obilica pasjih iztrebkov vseh velikosti in starosti. Zanima me, ali je...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 7 meseci Izvedeno Okolje

Izruvan koš

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 7 meseci Obdelujemo Promet

Stanovalci Kardeljeve nenehno opozarjamo pristojne službe glede parkiranja na ploščadi pred tržnico in trgovino DM . Tam je znak prepoved ustavljanja in parkiranja ,vendar vsakodnevni kaos...

Podrobnosti ...

+4

category image

pred 8 meseci Obdelujemo Promet

Groza, kakšen promet se vali po Razlagovi in Tyrševi ulici ter po Mladinski, Maistrovi in Cankarjevi ulici, odkar je Koroška cesta zaradi rekonstrukcije zaprta! Upam, da so tudi največji...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 8 meseci Zaključeno Promet

Dočakali smo zaprtje Koroške ceste. Napovedovala se je apokalipsa, jamrači so delali nadure, zgodilo se ni nič od napovedanega. Pravzaprav je sedaj v tem delu mesta še manj prometa kot prej, saj...

Podrobnosti ...

category image

pred 8 meseci Obdelujemo Promet

Že lani smo opozorili na slabo stanje ceste metelkova betnavska tu je še zraven vrtec upamo da se bo letos ukrepalo res sramota za maribor hvala za vaše posredovanje

Podrobnosti ...

+8

category image

pred 8 meseci Zaključeno Promet

Na koncu Aljazeve ulice (pri Telekomu) je divje parkirisce, kjer cestišča vozila direktno zapeljejo na visok robnik, preko plocnika in parkirajo naravnost pod grb MOM. S tem ne delajo reklame MOM,...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 8 meseci Urejamo Okolje

Zelo v slabem stanju ogromno ljudi gre tukaj proti taboru upam da boste reagirali

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 8 meseci Obdelujemo Promet

Danes sem plačal parkirnino z aplikacijo EasyPark, pa mi je zaračunalo 0,92€ za uro parkiranja, čeprav piše, da je ena ura 0,80€! Pred podražitvijo parkirnin je vsaj cena v aplikaciji bila...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 9 meseci Urejamo Okolje

Po enem letu je Nigrad le uspel postaviti količke, ki naj bi ovirali divje parkiranje na zelenici v začetku zgornjega dela Turnerjeve ulice. A, kako!? Nigradovega "strokovnjaka" sem pri umerjanju...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 9 meseci Urejamo Okolje

Pred vhodom na Gregorčičevi ulici 27 že dalj časa ne sveti ulična svetilka, prve v vrsti pa sploh ni več, zato je tam zvečer zelo neprijetno in temno.

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 9 meseci Obdelujemo Promet

Gospod župan je izjavil,da se obnova na Streliški cesti nemoteno nadaljuje ? Ali je imel v mislih cesto v Radvanju ,kjer je gradbišče že od polovice decembra ? Omenjena lokacija je od takrat...

Podrobnosti ...