+3

category image

pred 4 leti Zaključeno Kultura, šport in turizem

Pozdravljeni, zanima me kdaj se bo kaj naredilo na področju mariborskih javnih kopališč. Kot vsi vemo je to področje katastrofalno, saj Maribor ne premore niti enega pametnega kopališča -...

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

VSEM, KI SE TRUDIJO IZBOLJŠATI in POLEPŠATI MARIBOR želim SREČNO NOVO LETO 2016 Hvala tudi županu in komunalcem za skromno ampak lepo okrasitev mesta !

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

Pri odpiranju vodovodnega ventila in zaklopnika, je prišlo do poškodbe kape ventila in zaklopnika-luknja na kapi zasuna je cca10cm, Predlagam zamenjavo da ne pride do poškodbe pešca, posebej...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 leti Zaključeno Komunalna inšpekcija, redarstvo

Obvesti se ustrezne inšpekcijske službe, da se zagotovi odstranitev odpadkov-tako gradbenih kakor komunalnih

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Odstraniti zarast na pločniku pred POSLOVNO TRGOVSKIM CENTROM MELJE

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

V območju POSLOVNO TRGOVSKEGA CENTA MELJE, je uredit ceste in prostore za parkiranje

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Trikotna zelenica na stičišču Mladinske, Vrbanske in Kosarjeve je relativno nesmiselno urejena. Prehodi za pešce so neprimerno postavljeni, zelenica v trikotniku med cestami je neizrabljena......

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

S tem, ko je omogočeno zavijanje iz Šentiljske na Meljsko, kar po dveh pasovih, se je na tem križišču, zelo izboljšala pretočnost vozil

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Nujna je obnova Ilichove ceste v celoti ter izgradnja plocnika ter kolesarske steze+razsvetljava. Cesta je v razpadajočem stanju in zelo nevarna za pešce, ter neosvetljena. V kolikor je mogoče naj...

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

DA SE BO ŠE VEČ MARIBORČANOV, KI SI ŽELIJO, DA BO MARIBOR LEPŠE MESTO AKTIVNO VKLJUČILO NA TO INTERNETNO STRAN "" Izboljšajmo MARIBOR sodeluj tudi ti "" vsak mesec izžrebate iz sodelujočih...

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

REKLAME KI SO NA OGRAJI ODSTRANIT IN POSTAVITI REKLAMNE PANOJE-TO NE NAJ POSTAVI KONCESIONAR. OBČINO TO NE BO NIČ STALO BO PA DOBILA DENAR IZ KONCESNINE !

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

REKLAMNI PANOJI SNAGE, KI TRENUTNO NISO V UPORABI, NAJ SE SKLADIŠČIJO NA SNAGI, NE PA KAR NA CESTI, SNAGA PA LAHKO TUDI ODPELJE DROG PROMETNEGA ZNAKA KI TAM KAR TAKO LEŽI

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 4 leti Zaključeno Gospodarstvo

PREDLAGAM, DA SE REKLAME TEH JE NEKAJ DESET ZA TRGOVINO BAUMAX ODSTRANIJO KER TE TRGOVINE ŽE DOLGO NI VEČ V MARIBORU

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

V podhodu, ki vodi pod Koroško cesto na Mariborsko tržnico, že več mesecev ne gorijo luči, ki so tam nameščene. Sem uporabnik garažne hiše pod tržnico. Že pred dvema mesecema sem na...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Že dalj časa so na Borštnikovi ulici težave s pomanjkanjem parkirišč. V zadnjem času so se pojavile nekatere pobude (npr. preureditev dela Borštnikove ulice v enosmerno), vendar ni bilo nič...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 4 leti Zaključeno Kultura, šport in turizem

Izkoristiti kulturno dediščino za turizem.

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Komunalna inšpekcija, redarstvo

SLOVENSKE ŽELEZNICE, OB DOVOZNI CESTI K NEKDANJI CARINARNICI, ŽE DALJ ČASA, NEKONTROLIRANO ODLAGAJO GRADBENE ODPADKE. ODPADKE JE ODSPELJAT NA DEPONIJO ZA GRADBENI ODPAD

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

ODSTRANIT ZARAST NA CESTNEM HODNIKU-STOPNICAH v TRDINOVI ULICI

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Komunalna inšpekcija, redarstvo

ODPELJAT ODPADKE, POVROČITELJE POISKAT IN JIH KAZNOVAT!

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

ODSTRANITEV DREVES, KI NEKONTROLIRANO, ŽE VEČ LET RASTEJO V PLOČNIKU, NA WILSONOVI ULICI IN OVIRAJO PEŠCE (V MELJU JE ZELO MALO ULIC, KI IMAJO UREJENE HODNIKE ZA PEŠCE)

Podrobnosti ...