category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Pred rekonstrukcijo križišča Šentiljske ceste v D. Počehovi pri cestni bazi DARS smo vozniki, ki smo prihajali iz smeri Kungote in Lenarta zavijali na desno na Šentiljsko cesto v smeri Košak...

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

""Glavna"" cesta Bresternica - Gaj nad Mariborom je deloma državna (oznaka 937), deloma občinska (od križišča Kungota - Gaj) naprej, oba odseka pa sta že leta v poraznem stanju, primerna...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Cesta je izjemno dotrajana in je nujno potrebna obnove, novega asfalta.

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Okolje

Stanovalci četrti KOROŠKA VRATA se ze nekaj let pritozujemo nad onesnazevanjem okolja v bližini Kosarje ulice. Tam podjetje , ki se ukvarja z urejevanje okolice sežiga v svoji kurilnici smeti in...

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

Stanovalci Matičkove ulice na Teznu, odsek od križišča s Cesto proletarskih brigad proti OMW črpalki ob Ptujski cesti, smo ogorčeni, saj smo še vedno brez kanalizacije. Gre za sedem...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

V mesecu novembru se je na Vinarski ulici izvedlo krpanje cestišča, ki je že samo po sebi mejilo na parodijo. Predvidevam, da je bila naročnik in plačnik MOM. Tako šlampastega krpanja...

Podrobnosti ...

+18

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Predlagam spremembo prednostne ceste. Na Dogoški cesti v smeri iz Dogoš proti Ptujski cesti je sedaj odvzem prednosti na prvem križišču (pred Perlo), tam kjer se Dogoška cesta razcepi. To je...

Podrobnosti ...

+5

category image

pred 4 leti Zaključeno Zemljišča in stavbe

Avtobusi ze dolgo tu vec ne stojijo, postaja pa ostaja.

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Na cesto do naše hiše se stekajo 3 do 4 hudourniki ob večjih nalivih, tako da po vsakem dežju večino makedama odnese. Na cesto se je že vsaj 3 krat vsul plaz, ki mu še vedno grozi. Prosim za...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

OKOLI DREVESA POSTAVITI ŠTIRI LESENE KOLIČKE IN JIH MER SEBOJ POVEZATI Z LESENO ZAŠČITNO OGRAJO, ROBOVE JAME PA UTRDITI IN ZASIPATI

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

Pri strojnem čiščenju usedalnika - otoka Zokova graba, so se poškodovale kanalete in ograja, in jih je zamenjati ter ograjo popraviti

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

Popraviti je LŽ pokrov požiralnika

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Komunalna inšpekcija, redarstvo

ODSTRANIT KUP KOMUNALNIH ODPADKOV

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

MARIBOR JE MESTO -METROPOLA -ŠTAJERSKE, zato predlagam, da se dokončno iz vseh lokacij umaknejo trikotni NIGRADOVI "" PLEHNATI "" panoji, ki nič ne reklamirajo, samo mesto kazijo !

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

POŠKODBE NA OGRAJI SE NAHAJAJO cca 20m dol vodno ob DRAVI, od začetka ograje na Zrkovski

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Predlagam, da se pravilnik, ki določa kazni, za nepravilno parkiranje, dopolni tako, da se za vsako novo uro nepravilno parkiranega vozila, poveča kazen za 200%. Predlog utemeljujem z dejstvom, da...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Semaforizirano križišče na ulici Borcev za severno mejo ob osnovni šoli, ki ga vsakodnevno prečka veliko število šolarjev, je izredno nevarno. Medtem ko vozniki, ki zapeljejo (ponavadi z...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 4 leti Zaključeno Okolje

Velika vecina sprehajalnih poti v vzhodnem delu parka je popolnoma unicena. Ponekod asfalta sploh vec ni. Enako velja za promenado od prvega ribnika do konca stopnic.

Podrobnosti ...

+10

category image

pred 4 leti Zaključeno Komunalna inšpekcija, redarstvo

Vpadnica v mesto je zaznamovana z več zapuščenimi rastlinjaki. Potrebno jih je odstraniti !

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Ko so postavljali famozne radarje so ""pozabili"" položiti asfalt na razkopan prometni otok. Tako sedaj tam raste ""trava zelena"" !!!

Podrobnosti ...