category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Prehod za pešce je potrebno dvigniti, saj se na tem mestu avtomobili vozijo prehitro in ne ustavljajo na prehodu. S tem bi se izboljšala tudi varnost pešcev. V bližini sta tudi osnovna šola in...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Pozdravljeni. Zanima me, zakaj se javna razsvetljava v Marčičevi ulici konča pri številki 14. Ulica je od številke 14 do 32 v popolni temi. Razsvetljujejo jo le senzorske luči individualnih...

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Ostalo

Kakšne so uradne ure v krajevni skupnosti

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 4 leti Zaključeno Komunalna inšpekcija, redarstvo

Na parkirnem mestu že dobri dve leti stoji avto.

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

podpiram eksperimentalno ureditev Koroške

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

podpiram poskus zaprtja koroške ceste

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Všeč mi je, da so na manjših avtobusnih postajališčih postavljene table z oznakami in voznimi redi, koši za smeti in klopi.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

kot uporabnik mestnega potniškega prometa sem zelo vesel, da so na avtobusnih postajališčih na voznih redih označena tudi imena postaj ter smer vožnje.

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Želela bi vas pohvaliti. Super, da ste začeli urejati cesto med pokopališčema.

Podrobnosti ...