category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Predvidena omejitev hitrosti na Pohorski ul., poleg prometnih znakov in z DVIGNJENIM PREHODOM ZA PEŠCE na križišču Poh. in z Ul. Ob ribniku, bi bilo smotrno in nujno enako storiti tudi na...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Predlagam sanacijo ceste pred prostori Pošte Slovenije na Pobrežju in ureditev celotnega parkirišča.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Prosim za obnovitev lackove ceste od 117 do 143!!!! in to v čimkrajšem možnem času!!!

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 4 leti Zaključeno Ostalo

Na ploščadi pred železniško postajo-kolesodvor ,ne deluje informacijski zaslon. Prikazuje le namizje operacijskega sistema Windows 10. Po podrsaju,se na zaslonu nič ne spremeni. Vidnih poškodb...

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Komunalna inšpekcija, redarstvo

Poletje je čas prireditev in pravkar se v Mariboru odvija Festival Lent ter tudi nekatere druge prireditve. Žal je to tudi čas povzročanja prekomernega hrupa za širše območje Maribora. Vem, da...

Podrobnosti ...

+6

category image

pred 4 leti Zaključeno Ostalo

Prosim, če lahko uredite enoten brezžični internet, kot imajo to urejeno v Ljubljani. Pokritost in uporaba tako na javnih mestih in javnih avtobusih bi bila zagotovljena, z manjšim plačilom;...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Prosim da popravite vrata na peronu št. 20, saj se vrata ne odpirajo. Hvala!

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Prosim, da čimprej ponovno postavite cestno ogledalo nasproti izvoza na cesto na Cankarjevi ulici 16, saj se je praktično nemogoče vključiti iz dvorišča na cesto, ne da bi pri tem že zapeljal...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Spoštovani. Hvala ker ste na novo prepleskali cetišče na križišču Gorkega in Moše Pijada, vendar žal neprioritetno. Kot prebivalka bljižnjega bloka, predlagam v tem križišču rondo, saj...

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Prosim če uredite HITROSTNE OVIRE od Hrastje 37 pa do Hrastje 42, zaradi tega ker vozijo prehitro!! Strah nas je hodit z otroci po cesti saj nekateri divjajo z več kot 50km/h!!

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

OMEJITI HITROST MOT. VOZIL (VSEH VRST) PO POHORSKI ULICI. NAMESTITI HITROSTNE OVIRE IN PROMETNE ZNAKE. TO JE BILO IZGLASOVANO IN POTRJENO V P.P. MOM. predlog je tudi, da se uvede CONA 30 KM, V...

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Gospodarstvo

Predlagam razmislek in raziskavo o vzpostavitvi posebnih con v MOM, kot so npr.: - ekonomska cona (območje opravljanja ekonom. dejavnosti pod posebnimi pogoji, kot zapoveduje ustrezna zakonodaja:...

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Zemljišča in stavbe

Predlagam javno objavo vseh nezasedenih prostorov v lasti Mestne občine Maribor, da bi lahko ljudje dobili sliko o številu, vrsti, lokaciji nezasedenih prostorov itd. - menim, da je javna...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Na Lackovi cesti,pri drugi hitrostni oviri, na izstopu iz cone 30, je del vozne ovire,ki jo voznik prevozi v omenjeni smeri poškodovan (se poseda). V praksi to pomeni,da se treba hitrost znižati do...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 leti Zaključeno Okolje

Prosim, če lahko odgovirni poskrbijo za košnjo trave ob dravskem obrežju. Na obeh straneh je trava visoka skoraj meter!!! Glede na to, da je alergij in seveda nadležnih in nevarnih klopov vedno...

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Zemljišča in stavbe

Prosim, da popravite luknje, kjer so že par let moteče in se težko hodi preko njih.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Izruvani tlakovci ob cesti, pri parkiranju si lahko poškoduješ avto.

Podrobnosti ...

+4

category image

pred 4 leti Zaključeno Okolje

Predlagam, da se na obmocju, kjer je ze bila za cas EPK 2012 postavljena ograja, le ta ponovno postavi in se vzpostavi poligon kjer se bodo lahko psi neovirano igrali brez povodcev.

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Prosim da popravite LED signalizacijo za v obe smeri tunela na levi in desni strani vozišča. Namreč ne sveti več nič.

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 4 leti Zaključeno Ostalo

Prosim če bi lahko uvedli enotno kartico (brezstično) za ""poslovanje"" v območju Maribora, kot ima to uveljavljena mestna občina Ljubljana. Z eno kartico bi lahko plačal mestni potniški...

Podrobnosti ...