category image

pred 4 meseci Izvedeno Promet

Skoraj dve leti po objavi polomljene in nevarne svetilke, zadeva ni bila urejena v celoti. Zaradi demontaže polomljene svetilke sedaj luč ni aktivna. V predlanskem odgovoru bi naj enkrat na leto...

Podrobnosti ...

category image

pred 4 meseci Urejamo Okolje

Sicer lične bele klopi pod drevesi na Slomškovem trgu so tako umazane.... Morda lahko vzdrževalci, ki poleti znajo priti z mini cisterno za zalivanje, vsaj 1xmesečno pod pritiskom operejo klopi....

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 meseci Zaključeno Okolje

Vsako leto ista zgodba, pobude tukaj, članki v lokalnih medijih in odgovor občine, da nimajo vpliva na to sramoto. Če se res ne da drugače, ali v dobrobit občanov nebi proračun prenesel, da se...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 meseci Urejamo Promet

Na pločniku oziroma kolesarski stezi je pred blokom Gosposvetska cesta 59 udarna jama, velikosti 30x20x15 cm, nevarna za pešce in kolesarje. Vedro asfaltne mase bo dovolj, da je ne bo več. Pred...

Podrobnosti ...

category image

pred 4 meseci Obdelujemo Promet

Pozdravljeni ! Ali ste opazili nove prometne oznake na Starem mostu ,ki nas vodijo v času korona virusa ? Razmik 2 metrov med srečevanjem oseb na pločniku ,ki skupaj s kolesarsko stezo meri 1,70...

Podrobnosti ...

category image

pred 4 meseci Urejamo Okolje

Že kar nekaj časa opažam, da so klopi na Ravanjskem platoju dotrajane in nevarne za uporabo, saj se delci lesa cepijo,ponekod pa so že odlomljeni oziroma strohneli. Glede na dejstvo, da je...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 meseci Zaključeno Okolje

Spoštovani, lastnika oziroma upravitelja objekta pozivam, da sanira talno površino mostu na Mariborski otok. Glede na dejstvo, da gre za izredno obljudeno mestno točko, hkrati pa se...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Obdelujemo Komunalna inšpekcija, redarstvo

Prosim, da popravite tekst, ki ga Marprom oz. redarstvo pušča na nepravilno parkiranih avtomobilih.

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Zaključeno Okolje

Ob sprehodu po Vetrinjski ulici, sem v razmaku 50 metrov naletel na nestrpne oz. žaljive napise. Glede na to, da si MOM prizadeva za ničelno toleranco do kakršnekoli vrste nestpnosti, pričakujem,...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Zaključeno Promet

Ponovno pišem z istim namenom kot sem že ampak kaj res nič nemorete naredit proti temu, da ne bi dostavljači picerije Roma puščali avtomobilov na cesti in ovirajo promet prav tako jih moreš...

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Zaključeno Promet

Na pokopališče Dobrava isto kot lani pa nič same obljube žalostno in sramotno za občino maribor kako cesto imamo ko pridejo ljudje od drugod in to vidijo in se cesta proletarske brigade...

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Zaključeno Promet

Pred krožiščem (Erjavčeva - Pekrska - Frankopanova) je potrebno v smeri proti Limbušu izvesti umiritev prometa skozi krožišče. Ocenjujem, da bi to bilo najlažje in najceneje z ležečim...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Zaključeno Promet

Smem vprašati, zakaj je na novi kolesarski stezi na Ulici Pohorskega odreda pas kamenja namesto asfalta? To je ravno pred in po mostičku čez Pekrski potok. Zadeva je precej nerodna za kolesarje s...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Obdelujemo Promet

Parkirišče na Prušnikovi 40-52 je znova zanemarjeno in nepokošeno, trava visoka 1 meter. Letos pristojne službe sploh še niso kosile. Glede na to, da je bil lani podoben problem in so se...

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Obdelujemo Promet

Zaradi težkega tovornega prometa, so se na lokaciji od Lackove ceste 216 pa do krožnega v Limbušu posedli pokrovi, kar zaradi težkega prometa in inštalacijskega jaška povzroča tresljaje,...

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Obdelujemo Okolje

Pred prihajajočimi poletnimi nevihtami z nalivi predlagam, da se izvede čiščenje prečnih odvodnikov meteornih vod (dražnikov) na poti na Piramido. Zamašeni so praktično vsi, iz nekaterih...

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Obdelujemo Okolje

Grm na sliki povzroča škodo z smolo, ki se smoli na vozila in s plodovi, ki povzročajo škodo. Prav tako lahko veje poškodujejo vozilo. Zelene površine vzdržujejo javno podjetje, zato...

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Obdelujemo Okolje

Spoštovani, kot vsako leto, tudi letos , zelenica med parkiriščem in pločnikom v Razlagovi( nasproti Hutter bloka), ostaja nepokošena. hvala vnaprej in lep pozdrav T.Ulčar

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Obdelujemo Okolje

V Mestnem parku, v neposredni bližini (nedelujoče) fontane se nahaja večje število poškodovaniih oz. izruvanih količkov, ki služijo zadrževanju bližnje zemljine. V kolikor je situacija...

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Obdelujemo Promet

Pozdravljeni, predlagam, da se v Ulici slovenskih Špan. borcev in Slokanovi ulici uredi območje umirjenega prometa, saj gre za krožni ulici s samo enim dovozom. Lp

Podrobnosti ...