category image

pred 4 leti Zaključeno Okolje

Spoštovani, Predlagam ureditev trajne rešitve za prehod žab preko ulice Za tremi Ribniki. Dne 27.03.2016 sem videl številne povožene žabe na tej ulici, saj te prehajajo iz gozda preko omenjene...

Podrobnosti ...

+7

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Spoštovani, prosim za preučitev možnosti dodatnega zavarovanja prehoda za pešce na ulici Moše Pijada. Nekaj korespondence je že bilo z MOM v zvezi s to problematiko, vendar menim, da se varnost...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 leti Zaključeno Komunalna inšpekcija, redarstvo

To krizisce je med delovnikom nabito z avtomobili na obeh straneh cestisca. Dvosmeren promet je pogosto oviran. Zaradi vsepovsod parkiranih vozil je krizisce pogosto tudi nepregledno. Dogaja se tudi,...

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Ostalo

Lepo pozdravljeni, med nedavnim iskanjem informacij sem prišel do spletne strani Mestne občine Maribor in kot navdušencu nad spletom in novimi tehnologijami mi je takoj padla v oči vizualna...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

V ločilni otokih se je nabral pesek, katerega bi bilo potrebno pri rednih vzdrževanjih očistiti.

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Na Prežihovi ulici mariborska klasika, divlje parkiranje prek pločnika na zelenico, ki to več ni saj je že uničena. Ki je sveda nihče niti ne kosi ali kako drugače vzdržuje. Mogoče bi par...

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Okolje

Otok in obrežje Drave med elektrarno in jezom naj postane nova bivalno-rekreacijsko-turistična parkovna hrbtenica. Linearni park bi omogočal tako pot za kolesarje ter pešce na delo, šolo ali...

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Pozdravljeni! V mestnem središču imamo več parkirnih mest, ki so namenjena samo vozilom na CNG pogon. Žal so ta parkirišča večinoma zasedena z vozili, ki jim to parkirno mesto ni namenjeno....

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Potrebno je cim prej sanirati udarno jamo na prehodu za pesce na Tyrsevi ulici v kriziscu z Gregorcicevo ulico!

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Mislim, da bi bil cas nekaj ukrenit okoli parkirisca vrtca v Tomsicevi ulici, saj to ze postaja nocna mora, nekulturnih starsev, nasproti vrtca so zbili kolicek, da se lahko parkiravajo na travo in...

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Pred Kolosejem manjkajo kamni - ovire, ki prerečujejo dostop avtomobilom na pločnik. Tega prometni oglednik ne opazi. Ali pa za to ni pristojen, ker to je že pločnik? Upam, da za nadomestitev...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 4 leti Zaključeno Okolje

Čiščenje dreves, ki jih poškodoval ali podrl žled v letu 2014 je bilo opravljeno zelo površno (čistili in podirali so proti koncu lanskega leta). Ponekod so podrta drevesa delavci zmetali kar...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 leti Zaključeno Okolje

Pobuda, da se na otok posadi kakšno nizko grmovje in/ali pa postavi kakšna skulptura.

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Že tako ali tako je slaba cestna razsvetljava na Koroški cesti (Od krožišča pri Starem mostu do krožišča pri tržnici), ki zelo slabo osvetljuje cestišče. Na novo postavljeni prehodi za...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Namestitev fizičnih preprek po polni črti ob koncu Starega mosta na desnem bregu Drave. Veliko voznikov namreč zapelje kar naravnost, čez polno črto, na levi pas. Vozniki, ki prihajamo iz smeri...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Cesta mimo RTV centra Maribor proti Pekrski gorci je v obupnem stanju. Cesta dobesedno razpada, tako da je ""asfaltne površine"" le še za eno vozilo. Treba je omeniti, da je ta cesta tudi zelo...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Pozdravljeni, Menim, da bi bilo za mesto Maribor, sploh za samo jedro boljše, če bi se manj ljudi vozilo z osebnimi avtomobili in pogosteje izbrali javni promet - avtobus. Vendar to včasih zna...

Podrobnosti ...

+5

category image

pred 4 leti Zaključeno Okolje

Poti med vinogradi na Kalvariji so izredno priljubljena in vsem prebivalcem dostopna rekreacijska, sprehajalna in sprostitvena pot in s tem pomembno javno dobro. Na poteh je ob vsaki uri dneva in v...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 4 leti Zaključeno Ostalo

Prosim uredite, da bodo spletne kamere preko www.maribor.si delovale ... Ker sedaj kazejo slike od poletja .... Hvala

Podrobnosti ...

category image

pred 4 leti Zaključeno Promet

Ko je občina v lanskem letu postavila znake na začetku ulice smo vsi stanovalci v nabiralnike dobili razlago - pomen tega znaka (dovoljena hitrost vožnje kot hitrost gibanja pešcev oziroma...

Podrobnosti ...