category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

IZGRADNJA PLOČNIKA PO TRDINOVI ULICI

Podrobnosti ...

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

IZGRADNJA PLOČNIKA PO EINSPILARJEVI ULICI

Podrobnosti ...

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

POPRAVIT UDARNO LUKNJO NA DOVOZNI POTI DO PARKIRIŠČA OB MELJSKI CESTI 9 Z ASFALTOM

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

PO IZGRADNJI GALERIJE POD MELJSKIM HRIBOM, SE JE POVEČAL PROMET PO MELJSKI CESTI. POVEČAN PROMET PO PREDNOSTNI CESTI POVZROČA ZASTOJE NA ULICI KRALJEVIČA MARKA. NA PREDMETNEM KRIŽIŠČU NI...

Podrobnosti ...

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Če želimo krajani mestne četrti center, peš v mesto oziroma naši otroci k pouku v Osnovno šolo Franc Rozman Stane, od Prisojne do Meljske ceste ni poti z urejeni pločniki ! Predlagam izgradnjo...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

NA OBEH POSTAJALIŠČIH TAKO NA LEVI STRANI CESTE KAKOR NA DESNI STRANI SO VANDALI RAZBILI BOČNA STEKLA POTREBNO JIH JE OBNOVIT

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 3 leti Zaključeno Kultura, šport in turizem

Podajma pobudo za trajno ureditev prostorov celotne pekarne na jezdarski ulici pri magdalenskem parku, predvsem glede zvocne izolativnosti. Namrec nepredstavljivo je da so dogodki kot npr. Open air...

Podrobnosti ...

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Urediti kocke ob drevesu

Podrobnosti ...

category image

pred 3 leti Zaključeno Komunalna inšpekcija, redarstvo

ODSTRANIT OZIROMA PRIJAVIT MEDOBČINSKI INŠPEKCIJI Slovenske Železnice zaradi razpadajočega bifeja v centru mesta

Podrobnosti ...

category image

pred 3 leti Zaključeno Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

NADOMESTIT POLOMLJENO KAPO Z NOVO !

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 3 leti Zaključeno Ostalo

Nerazumno mi je, da se svetniki (VSI) ne uskladite pred sejami?!? Ne pa de se še dnevni red ne sprejme?!?

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Smreke ob ograji vojašnice umirajo zaradi gostega prometa, odgovorni jih samo odstranjujejo vsake toliko, novih zasaditev pa ni.

Podrobnosti ...

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Metelkova ulica je na odseku med Cesto zmage in Betnavsko cesto v obupnem stanju. Površina, ki je na južni ulice strani namenjena pešcem in parkiranju avtomobilov, je za prve neuporabna....

Podrobnosti ...

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

V krožišču na ulici Na poljanah pri novejšem blokovskem naselju s socialnimi stanovanji, na severni strani ceste se kolesarska steza konča z visokima robnikoma na obeh straneh izvoza. Tako z...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Na pločniku ulice Na poljanah v bližini bencinske črpalke že vrsto let opazujemo še eno ""packo"". Ob izgradnji ceste in pločnika so slednjega kar prekinili zaradi nekega neuglednega zelenja....

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Predlagam, da se dokonča kolesarska steza oz. pločnik na severni strani ulice Na poljanah - do Dravograjske ceste. Trenutno je ob Srednji prometni šoli kolesarjem in pešcem namenjena zelo ozka...

Podrobnosti ...

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Že od odhoda JLA iz Maribora ostaja nedokončan pločnik V Fochovi ulici, MČ Tabor. Gre za odsek med Beograjsko in Ljubljansko ulici in sicer na severni strani ulice. Trenutno se zemljišče...

Podrobnosti ...

category image

pred 3 leti Zaključeno Ostalo

Pobude imajo imena odgovori pa ne???

Podrobnosti ...

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Na Smetanovi avtomobili parkirajo bočno na zbiti zemljini, kjer zaradi mnogih let parkiranja v dežju nastajajo cela jezera. Predlagam, da se parkirna mesta sanira z betonskimi mrežami (tlakovci z...

Podrobnosti ...

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Zahodna stran Prežihove ulice ima v delu med Gosposvetsko in Smetanovo samo še nekaj zelo starih in umirajočih dreves. Predlagam obnovitev zasaditve in ureditev poševnih parkirnih prostorov z...

Podrobnosti ...