category image

pred 2 leti Zaključeno Promet

Predlagam pravilno ureditev območja omejene hitrosti oz. cone 30 v Fochevi ulici. Namreč cona 30 se za voznike, ki zavijejo na Hočko ulico nikoli ne konča, za voznike, ki zavijejo iz Hočke ulice...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 2 leti Zaključeno Okolje

Prosim, če preverite stanje interaktivne informacijske točke na Trgu Leona Štuklja, hvala.

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 2 leti Zaključeno Ostalo

Že dalj časa je info zaslon na Trgu Leona Štuklja pokvarjen - prosim, če se ga popravi, ker kazi podobo trga.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 2 leti Zaključeno Promet

Zanima me, če boste kje nadomestili zmanjšanje števila parkirišč na Slovenski ulici - cona 4 za stanovalce z dovolilnico. Že tako imamo v coni 4 stanovalci velike probleme, saj po peti uri vsi,...

Podrobnosti ...

+15

category image

pred 2 leti Zaključeno Promet

Kot aktiven uporabnik javnega prometa in storitve Google Maps bi morda bilo smiselno indeksirati podatke tras in čase prihodov ter odhodov avtobusev Marproma v te različne digitalne storitve...

Podrobnosti ...

+6

category image

pred 2 leti Zaključeno Promet

Pozdravljeni, ne razumem najbolje, zakaj je toliko površnosti pri označbi mestnih avtobusov glede na relacijo, na katero peljejo. Čeprav je recimo na liniji 13 že v lanskem letu prišlo do...

Podrobnosti ...

category image

pred 2 leti Zaključeno Promet

Spoštovani, oddajam pobudo za uvedbo dovolilnice za najemnike. Namreč, v centru mesta je težko oddati stanovanje, če ni parkirnega prostora. Trenutno velja, da dovolilnico za plačljive cone...

Podrobnosti ...

+5

category image

pred 3 leti Zaključeno Okolje

Ob poplavi trgovskih centrov na Pobrežju in blokovskega naselja sprehajalcem psov manjka urejen park. Velikokrat se za sprehode uporablja propadajoče zemljišče zraven trgovine Spar, kjer bi lahko...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Predlagam spremembo prometnega režima na Vrazovi ulici v smeri krožnega prometa pri pokopališču Pobrežje, kjer je obezna smer vožnje desno. Velika večina voznikov zavija iz ulice levo in tudi...

Podrobnosti ...

+4

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Predlagam vzpostavitev novega prometnega režima s krožiščem, ki bi omogočalo hitrejše vključevanje vozil predvsem iz strani Malečnika proti Brezju in umirjanje prometa.

Podrobnosti ...

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Predvidena omejitev hitrosti na Pohorski ul., poleg prometnih znakov in z DVIGNJENIM PREHODOM ZA PEŠCE na križišču Poh. in z Ul. Ob ribniku, bi bilo smotrno in nujno enako storiti tudi na...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Predlagam sanacijo ceste pred prostori Pošte Slovenije na Pobrežju in ureditev celotnega parkirišča.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Prosim za obnovitev lackove ceste od 117 do 143!!!! in to v čimkrajšem možnem času!!!

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 3 leti Zaključeno Ostalo

Na ploščadi pred železniško postajo-kolesodvor ,ne deluje informacijski zaslon. Prikazuje le namizje operacijskega sistema Windows 10. Po podrsaju,se na zaslonu nič ne spremeni. Vidnih poškodb...

Podrobnosti ...

category image

pred 3 leti Zaključeno Komunalna inšpekcija, redarstvo

Poletje je čas prireditev in pravkar se v Mariboru odvija Festival Lent ter tudi nekatere druge prireditve. Žal je to tudi čas povzročanja prekomernega hrupa za širše območje Maribora. Vem, da...

Podrobnosti ...

+6

category image

pred 3 leti Zaključeno Ostalo

Prosim, če lahko uredite enoten brezžični internet, kot imajo to urejeno v Ljubljani. Pokritost in uporaba tako na javnih mestih in javnih avtobusih bi bila zagotovljena, z manjšim plačilom;...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Prosim da popravite vrata na peronu št. 20, saj se vrata ne odpirajo. Hvala!

Podrobnosti ...

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Prosim, da čimprej ponovno postavite cestno ogledalo nasproti izvoza na cesto na Cankarjevi ulici 16, saj se je praktično nemogoče vključiti iz dvorišča na cesto, ne da bi pri tem že zapeljal...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Spoštovani. Hvala ker ste na novo prepleskali cetišče na križišču Gorkega in Moše Pijada, vendar žal neprioritetno. Kot prebivalka bljižnjega bloka, predlagam v tem križišču rondo, saj...

Podrobnosti ...

category image

pred 3 leti Zaključeno Promet

Prosim če uredite HITROSTNE OVIRE od Hrastje 37 pa do Hrastje 42, zaradi tega ker vozijo prehitro!! Strah nas je hodit z otroci po cesti saj nekateri divjajo z več kot 50km/h!!

Podrobnosti ...