+3

category image

pred 3 meseci Zaprto Kultura, šport in turizem

V Mariboru manjka urejena trim steza, kakršne imajo na primer v Ljubljani in Kopru ter mnogoh manjših mestih po Sloveniji. Glede na veliko število rekreativnih športnic in športnikov v mestu...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 3 meseci Zaprto Promet

Bo v času zapore malečniškega mostu na križišču Meljska/Kraljeviča Marka kako urejeno za vodenje prometa s stranskih cest na glavno, Meljsko cesto? Namreč že danes težava nastane, ko se...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 3 meseci Zaprto Zemljišča in stavbe

Ta luknja se že nekaj časa vztrajno širi.Kdo ji bo pomagal,da se zakrpa ??? Nahaja se pri spomeniku narodnega heroja Borisa Kidriča. V pričakovanju čimprejšnje realizacije, vas lepo...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 3 meseci Zaprto Okolje

Predlagam nujno sanacijo in pranje površin pod starim mostom,kjer je nekoč bil javni WC. ne samo,da ta ni v funkciji. Upravljalcu je celo težko zagotoviti osnovne ukrepe za varnost in zdravje....

Podrobnosti ...

+4

category image

pred 4 meseci Zaprto Okolje

Zanima me zakaj ni urada , ki bi kaznoval ljudi ob onesnaževanju Stražuna . Lani sem klical vse urade, pri vseh je bil isti odgovor . Nismo pristojni za to , ali ne moremo kaznovat nikogar . Dnevno...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 4 meseci Zaprto Zemljišča in stavbe

Predlagam izvedbo projekta za obnovo črnih točk mesta Maribor. Občina bi lahko pripravila seznam manjših projektov po četrtnih skupnostih in ocenila vrednost izvedbe. Meščani (in podjetja) pa...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 4 meseci Zaprto Promet

Pozdravljeni, verjetno se tudi sami zavedate, da predstavlja parkirišče na Slomškovem trgu velik problem za prebivalce, glede iskanja prostega parkirnega prostora. Ne glede na čas...

Podrobnosti ...

+4

category image

pred 4 meseci Zaprto Zemljišča in stavbe

Predlagal bi izvedbo nujno potrebnih vzdrževalnih del na opazovalnem stolpu na Koroškem mostu in odprtje stopnišča do vrha. Žal je pristojnost za vzdrževanje prenešena na občino. Zavedam se,...

Podrobnosti ...

+5

category image

pred 5 meseci Zaprto Okolje

Zahtevamo,da organizator Lampiončkov poravna stroške za prenočišča bližnjim stanovalcem zaradi neznosnega hrupa 15.maja. Zadnjih nekaj let nam je onemogočeno spanje doma, in smo primorani...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Zaprto Okolje

Spoštovani, ker pogosto obiskujem Maribor, me kar skrbi glede bohotenja japonskega dresnika ob Dravi, ki zavzema precejšnje površine. Za uporabo v kulinariki ga s teh lokacij ne priporočam, prav...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Zaprto Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

Prosim za ureditev odvodnjavanja podhoda v smeri od ZD Adolfa Drolca do TPC City. Ljudje, ki pridejo z avtobusa in uporabijo podhod za prečkanje ceste, so presenečeni nad količino vode, ki...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 5 meseci Zaprto Ostalo

Pozdravljeni; zanima me kako je glede "dovoljenj" hranjenja golobov v Mbju in kako je za njih poskrbljeno. Prav tako me zanima, kako je iz strani občine poskrbljeno oz. kakšne možnosti so na...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Zaprto Promet

Kardeljeva cesta, kjer je kar nekaj blokovskih naselij, ni najbolj prijazna do družin, saj otroci nimajo urejenega prostora za igro, kjer bi lahko uživali na prostem zraku, zato se moramo vedno...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Zaprto Promet

Vsakič, ko želim prečkat ulico, je potrebno pritisniti tipko za pešce in kolesarje, čeprav imajo avtomobili zeleno, kar pomeni, da se moram s kolesom vsakič ustaviti, pritisniti in običajno...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Zaprto Gospodarstvo

Dostop do optike v spodnjem Radvanju. Ali pa izboljsanje hitrosti in delovanja interneta preko kabelskega omrezja. Tukaj namrec internet deluje grozno! Optiko ima celotno zgornje Radvanje + del...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Zaprto Promet

Pločnik je na severno-vzhodni strani in tudi ponekod na drugi strani ceste resnično ozek. Če upoštevamo tudi postavitev ulične razsvetljave na sredini pločnika, pločnik dejansko izgubi svojo...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 5 meseci Zaprto Zemljišča in stavbe

Predlagam, da občina bodisi uredi bodisi pozove lastnike najbolj neurejenih fasad v mestnem središču k obnovi. Lahko se bi uvedel način iz tujine po katerem javne službe (občina/država)...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Zaprto Promet

Pod Pohorjem, predvsem v Zvezni in Maroltovi ulici (ki sta tudi najbolj frekventni) je postalo nemogoče tekoče voziti in se varno sprehajati. Avtomobili so parkirani po pločnikih in po cesti...

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Zaprto Promet

V tem križišču pogrešamo gumbe za kolesarje in pešce, ki bi naj pospešili prečkanje ceste.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Zaprto Promet

Semaforji v križišču so za pešce in kolesarje nerodno nastavljeni. Gumb za pešce in kolesarje je potrebno pritisniti, da se zelena luč sploh prižge. Če zamudiš eno sekundo, pa moraš čakati...

Podrobnosti ...