category image

pred 2 leti Zaključeno Ostalo

Očistite ceste, po katerih se vozimo kolesarji, motoristi,... Pesek na cesti je SMRTNO NEVAREN in ostaja vedno po zimi na cestah do prihodnje zime.

Podrobnosti ...

+4

category image

pred 2 leti Zaključeno Promet

V medijih smo bili obveščeni,da bo Dars ukinil obveznost uporabe vinjet na Primorskem skozi predor Markovec. Od odgovornih iz MO Maribor upravičeno pričakujemo,da boste sedaj tudi prebivalcem...

Podrobnosti ...

category image

pred 2 leti Zaključeno Promet

Nedopustno je,da ste si zamislili avtobusno postajališče na Ljubljanski ulici v neposrednji bližini Zdravstvene šole,brez ustreznega odstavnega pasu. Avtobusi sedaj stojijo kar na cestišču,ter...

Podrobnosti ...

+4

category image

pred 2 leti Zaključeno Okolje

Studenška brv razpada na več mestih in je nujno potrebna obnove in ponovnega nanosa zaščite na vse lesene površine. Pravtako ne deluje osvetlitev po celotnem mostu. Žalostno, da se takšne še...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 2 leti Zaključeno Okolje

Predlagam da Občina določi mesta, kjer je grafitiranje dovoljeno, grafite ki so v bistvu zgolj vandalizem in kazijo podobo mesta pa odstanijo takoj ko se pojavijo. Tako bo mesto urejeno in...

Podrobnosti ...

category image

pred 2 leti Zaključeno Promet

Na Tyrševi ulici, od križišča z Gregorčičevo, pa vse do križišča z Mladinsko, veliko ljudi nepravilno parkira na pločniku (na desni strani ceste). To je najbolj pogosto dopoldan, včasih...

Podrobnosti ...

category image

pred 2 leti Zaključeno Promet

Spoštovani, cestišče Dogoške ceste od št.87 naprej v smeri Dogoš je povsem neprimerno, predvsem pa življensko nevarno za t.i. ranljive udeležence v prometu (pešci,kolesarji). Slednje se...

Podrobnosti ...

category image

pred 2 leti Zaključeno Promet

V Mariboru je bila pred časom velika večina parkirnih mest prekvalificirana v plačljiva z uvedbo t.i. parkirnih con. Medtem ko upravljalec (kdorkoli že to je) ob pomoči Mestnega redarstva zelo...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 2 leti Zaključeno Komunalna inšpekcija, redarstvo

Že večkrat je bilo navedeno, da se ob vikendih, v okolici tržnice Maribor, napačno parkira veliko avtomobilov. Vsi pločniki so zaparkirani, tako da morajo mamice z vozički in ostali pešci...

Podrobnosti ...

+4

category image

pred 2 leti Zaključeno Ostalo

Pozdravljeni, se da kje videti statističen pregled podatkov iz spletne strani Izboljšamo Maribor? Koliko ljudi je podalo koliko pobud v kolikšnem času, največ za katera področja, število...

Podrobnosti ...

+8

category image

pred 2 leti Zaključeno Gospodarstvo

1) Čiščenje snega na tržnici takoj po padavinah; to soboto so padavine bile napovedane(!) in pričakovane (zaprte marele), poti in tržne površine pa kljub temu neočiščene. Očistili so jih...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 2 leti Zaključeno Promet

Prosim da čimprej očistite pločnike v Mariboru, saj je večina poledenelih in zaledenelih, samo posipanje s soljo ne pomaga.

Podrobnosti ...

+4

category image

pred 2 leti Zaključeno Okolje

Na Trgu Leona Štuklja, je poškodovano leseno naslonjalo klopi. Klop se nahaja na levi strani,gledano v smeri starega mestnega jedra.

Podrobnosti ...

category image

pred 2 leti Zaključeno Promet

Prosim za ukrepanje parkiranih vozil na tem delu saj je zelo moteče.

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 2 leti Zaključeno Promet

Pozdravljeni, predlagal bi posip žoharja s soljo.

Podrobnosti ...

category image

pred 2 leti Zaključeno Okolje

Za vzgled lahko vzamemo Europark, kjer ima vsak koš prostor za papir, embalažo in ostale odpadke. Podobne koše se naj uporabi pri montiranju novih košev ali pri zamenjavi starih (uničenih)...

Podrobnosti ...

category image

pred 2 leti Zaključeno Promet

Pri tem prehodu za pešče ni prehoda za kolesarje, čeprav je na obeh straneh ceste kolesarska steza. Ob naslednjih delih na cestni infrastrukturi se naj tudi tukaj uredi kolesarski prehod.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 2 leti Zaključeno Kultura, šport in turizem

Kdorkoli lahko vzame del več stoletne sklupture, ki je simbol mesta.

Podrobnosti ...

category image

pred 2 leti Zaključeno Promet

Že tako slaba cesta (sicer državna) št. 937, odsek 8710 (Bresternica - Jurij) je po obnovi vodovodnih cevi na odseku med KS Bresternica-Gaj in prvo gostilno na desnem vogalu sedaj samo še...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 2 leti Zaključeno Promet

Iz estetskih in varnostnih razlogov, predlagam zamenjavo poškodovanega kandelabra na TLŠ, pri trgovini s tekstilom, smeri Vetrinjske ulice.

Podrobnosti ...