+1

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Predlagam, da se na označeni lokaciji postavi prehod za pešce in kolesarje in se tako poveže dva konca Pasteurjeve ulice in s tem okoliškim prebivalcem olajša prehod cestišča. Sedaj je...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Spostovani, v ulici, ki je brez imena med Hartmanom in Rozmarinom bi bilo dobro namontirati stojala za kolesa (za vsaj 20 koles) in označbe za kolesa z motorjem (vsaj 10 označb). Vedno je stojalo...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Zakaj jaz ne smem nekaznovano parkirati na pločniku pred občino ,če pa to lahko počnejo vsi ,ki pridejo na desni breg Drave ? Redarske službe se izogibajo temu delu Maribora ,medtem pa nenehno...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred enim letom Zaključeno Okolje

Glede na na to, da se v zadnjih letih srečujemo s čedalje bolj ekstremnimi vremenskimi situacijami na eni strani, na drugi strani pa nas mestna oblast "osrečuje" z nenormalnimi pozidavami zelenih...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred enim letom Zaključeno Zemljišča in stavbe

Predlagam, da obcina najame profesionalni projektni biro, ki bo poskrbel za profesionalno in tematsko osvetlitev vseh mestnih mostov od Koroškega mostu do Dvoetažnega mosta. S tem bi mostom dali...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

V zadnjem letu sta se na krajšem razmaku kakih 50m v Brezju na Šentpetrski ulici pojavila dva nova, montažna ležeča policaja. Njun namen naj bi verjetno bil, da prisilita voznike, da zmanjšajo...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim letom Zaključeno Okolje

Travne površine kjer dajejo okolici lepoto in posebnost je potrebno vzdrževati. Vem, da Maribor ni Las Vegas ampak premore dovolj vode, da se vzdržujejo glavne zelenice, ki krasijo naše mesto.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

To krizisce je izjemno nevarno za pesce in kolesarje ki preckajo titovo cesto. Poleg neodgovornih voznikov, neprilagojene hitrosti, izsiljevanja prednosti, je lok zavijanja na titovo ali iz nje...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Zanima me kdaj bo Marprom končno imel posodobljeno spletno stran (leta 2018 imajo vozni red v pdf???) in novo mobilno aplikacijo (koliko vem so obstoječo aplikacijo naredili dijaki - verjetno...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Sem že oddal pobudo, vendar je ni med poslanikmi pobudami. Da bi obvarovali še kar dobro ohranjeno Pohorsko ulico v Radvanju, sem pradlagal, da se uvede omejitev prevoza s težkomi tovornjaki....

Podrobnosti ...

+2

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Spoštovani, zadnje čase opažam, da ljudje dnevno vozijo po Slomškovem trgu v napačno smer - tako Mariborčani, kot tudi tujci. Morda bi bilo za večjo varnost dobro na tla narisati nekaj...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred enim letom Zaključeno Zemljišča in stavbe

Na zanemarjeni stavbi na naslovu kneza Koclja 36 se nahaja streha, ki postaja nevarna. Pred časom je s strehe že padlo okno, ki je zapiralo izhod na streho. Okno je padlo na cesto in, na srečo, ni...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Predlagam, da občina razmisli o tem, da bi vozili na Piramido ljudi z golf avtomobili. Storitev lahko izvaja Marprom, prepričan sem, da bi na najlepsi hrimb nad mestom z najlepsim razgledom lahko...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred enim letom Zaključeno Kultura, šport in turizem

Piramida, kot glavni hrib mesta Maribora potrebuje vsebino, ko bo vsebina dodana pa potrebuje ustrezno urejeno infrastrukturo. Prepričan sem, da bi bila tirna železnica iz mestnega parka dodana...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Ob železnici, v bližini Limbuške ceste 44a je že dalj časa zapuščeno tovorno vozilo.

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

na Ruški 5 je pritrjena ulična svetilka ki je polomljena in bi ob malo mocnejsem vetro padli kosi stekla-plastike na pod njo hodeče pešce na pločniku. prosim za urgiranje predno se zgodi...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred enim letom Zaključeno Ostalo

Pozdravljeni,danes sem na oddelku za izdajo osebnih izkaznic urejeval novo osebno izkaznico. Naj takoj povem, da so delavke pridne,prijazne,delale na polno paro. Ampak zunaj cca 25 ljudi,ura 11:30,...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim letom Zaključeno Okolje

od objave pobude pa do danes se ni resnično prav nič spremenilo. vaše intervencije gredo v prazno. žal. prav nič vzpodbudno za portal...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim letom Zaključeno Okolje

Urejeno okolje je ogledalo našega mesta. In ko popotniki gredo iz železniške proti avtobusni postaji, jih pot pelje skozi zanemarjeno, onesnaženo, zaraščeno parkirišče, za katerega uporabo...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

na Dogoški cesti, skoraj v križišču s Tuškovo ulico, je sredi ceste velika luknja, sicer je zavarovana, ampak čas bi bil, da se luknja odpravi ... a ne? v tem času, ko postavljate...

Podrobnosti ...