category image

pred 2 meseci Zaprto Promet

Prosim, da prenovite še glavno cesto na DOMINKUŠEVI ulici.

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 2 meseci Zaprto Komunalna inšpekcija, redarstvo

Pozdravljeni, javljam, da ne deluje luč pri avtobusni postaji Magdalena - prosim za popravilo. Lep pozdrav, Blendor

Podrobnosti ...

+4

category image

pred 2 meseci Zaprto Zemljišča in stavbe

Kapelica Sv.Barbare na Kalvariji predstavlja enega od pomembnih simbolov Maribora. Po dostopnih podatkih je objekt v lasti MOM. Že nekaj časa na strehi objekta manjka del pločevinastih žlebov,...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 2 meseci Zaprto Promet

Kdaj bodo redarji začeli redno kaznovati voznike, ki "začasno" parkirajo in ustavljajo vozila? Včasih je parkiranih tudi 6-7 vozil in vozniki avtobusov imajo precejšnje težave in včasih celo...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 2 meseci Zaprto Promet

Spoštovani, dognano je, da težek tovornjak - kamion poškoduje vozišče toliko kot približno 30 tisoč osebnih vozil. Mesto Maribor je kljub obilici urejenih javno dostopnih parkirišč za...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 2 meseci Zaprto Promet

Prosim poskrbite za boljšo vidnost znaka (na sliki spodaj) za prednostno cesto, na Radvanjski cesti, saj se slabo vidi, ker ga zaraščajo ovijalke, pred njim pa je krošnja bližnjega drevesa iz...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 2 meseci Zaprto Promet

Spoštovani, Pozivam vas, da se Malečniški most obnovi ali pa zapre za promet, saj prehod po 40 let staremu ne vzdrževanem mostu ni več varen. Most dnevno prevozi cca. 7000 udeležencev v...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 2 meseci Zaprto Mladina, starejši in invalidi

Moja pobuda: smatram, da ni potrebno še eno OTROŠKO IGRIŠČE, v Macunovi ul. v Radvanju. Mojo pobudo utemeljujem s tem, da je Marprom pri spodnji postaji Pohorske vzpenjače, "postavil" novo...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 2 meseci Zaprto Okolje

Pozdravljeni, Me veseli, da se je uredila osvetljava v gozdnem delu ribnikov v parku, tudi same luci so lepega videza. Imam pa pripombo glede same osvetlitve. Osebno se mi zdi, da je svetloba...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 2 meseci Zaprto Promet

Na ulici heroja bračiča 13 je že nekaj časa precej poškodovano cestišče in bi bilo zelo dobrodošlo, da se popravi preden bo kdo zahteval še kakšno odškodnino.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 2 meseci Zaprto Promet

na omenjeni stezi je v asfaltu zazevala luknja, ki predstavlja potencialno nevarnost za pešce in kolesarje. Lokacija dvoetažni most/Pobrežje/Greenwich. Prosim, če obvestite pristojne službe, da...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 2 meseci Zaprto Promet

Predlagam, da se na označeni lokaciji postavi prehod za pešce in kolesarje in se tako poveže dva konca Pasteurjeve ulice in s tem okoliškim prebivalcem olajša prehod cestišča. Sedaj je...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 2 meseci Zaprto Promet

Spostovani, v ulici, ki je brez imena med Hartmanom in Rozmarinom bi bilo dobro namontirati stojala za kolesa (za vsaj 20 koles) in označbe za kolesa z motorjem (vsaj 10 označb). Vedno je stojalo...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 3 meseci Zaprto Promet

Zakaj jaz ne smem nekaznovano parkirati na pločniku pred občino ,če pa to lahko počnejo vsi ,ki pridejo na desni breg Drave ? Redarske službe se izogibajo temu delu Maribora ,medtem pa nenehno...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 3 meseci Zaprto Okolje

Glede na na to, da se v zadnjih letih srečujemo s čedalje bolj ekstremnimi vremenskimi situacijami na eni strani, na drugi strani pa nas mestna oblast "osrečuje" z nenormalnimi pozidavami zelenih...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 3 meseci Zaprto Zemljišča in stavbe

Predlagam, da obcina najame profesionalni projektni biro, ki bo poskrbel za profesionalno in tematsko osvetlitev vseh mestnih mostov od Koroškega mostu do Dvoetažnega mosta. S tem bi mostom dali...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 3 meseci Zaprto Promet

V zadnjem letu sta se na krajšem razmaku kakih 50m v Brezju na Šentpetrski ulici pojavila dva nova, montažna ležeča policaja. Njun namen naj bi verjetno bil, da prisilita voznike, da zmanjšajo...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 3 meseci Zaprto Okolje

Travne površine kjer dajejo okolici lepoto in posebnost je potrebno vzdrževati. Vem, da Maribor ni Las Vegas ampak premore dovolj vode, da se vzdržujejo glavne zelenice, ki krasijo naše mesto.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 3 meseci Zaprto Promet

To krizisce je izjemno nevarno za pesce in kolesarje ki preckajo titovo cesto. Poleg neodgovornih voznikov, neprilagojene hitrosti, izsiljevanja prednosti, je lok zavijanja na titovo ali iz nje...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 3 meseci Zaprto Promet

Zanima me kdaj bo Marprom končno imel posodobljeno spletno stran (leta 2018 imajo vozni red v pdf???) in novo mobilno aplikacijo (koliko vem so obstoječo aplikacijo naredili dijaki - verjetno...

Podrobnosti ...