+1

category image

pred enim letom Zaprto Ostalo

Če se izvaja kakšna dela, sploh taka, ki ovirajo promet ozrioma občane, bi moralo biti nekje obvestilo, kaj in zakaj se dela. Trenutno se razkopava cesta na Gregorčičevi ulici, nikjer pa...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim letom Zaprto Promet

Pozdravljeni, ker je Marprom povsem neodziven na vprašanja uporabnikov, postavljam vprašanje na tem portalu. Marprom je nedolgo nazaj v mestnem prometu na progi 1 uvedel rabljena 15 metrska triosna...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred enim letom Zaprto Komunalna inšpekcija, redarstvo

Zakaj nihce ne poskrbi, da se neaktualni oglasi, panoji ipd. odstanijo!?

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim letom Zaprto Promet

Zaradi neustrezne infrastrukture (manjkajočih površin za pešce) na Prvomajski ulici od križišča z Žmavcevo ulico proti zahodu oziroma NLZOH, je hoja po omenjeni ulici v temnem delu dneva,...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred enim letom Zaprto Okolje

v strogem centru mesta, bi bilo potrebno sanirati poškodovane koše za smeti in namestiti nove,vsaj na frekventnih lokacijah.

Podrobnosti ...

+2

category image

pred enim letom Zaprto Promet

Izredno velik problem je dostava. Na večini mest je možno dostaviti od 5-9 ali pozno zvečer. Torej izven delovnika. In še takrat na dostavnih mestih parkirajo osebna vozila. Predlagam, da se...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim letom Zaprto Promet

Prosim za popravilo vrat št. 18, na avtobusni postaji, saj že dlje časa ne delujejo. Hvala!

Podrobnosti ...

+4

category image

pred enim letom Zaprto Kultura, šport in turizem

V Mariboru že dolgo ni bilo tako živahno, kot je danes. S prijatelji se dobiš v enem izmed lokalov na Glavnem trgu ali v Poštni ulici, nekaj poješ, se nato odpraviš še v kakšen klub. V...

Podrobnosti ...

+4

category image

pred enim letom Zaprto Zemljišča in stavbe

Velika večina organiziranih skupin turistov prispe v Maribor na parkirišču pri Trgu svobode. Ko pogledajo proti centru jih zraven neurejenega gradu pričaka še propadajoča fasada (na sliki), ki...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim letom Zaprto Promet

Stanovalci na Pobrežju bi vam bili zelo hvaležni, če bi odpravili hrup katerega povzroča pokrov od kanala na sliki med Tušem in pošto, kadar nanj zapeljejo vozila, saj je poškodovana...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim letom Zaprto Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

Pozdravljeni Nevem točno ampak takrat ko so tukaj hoteli delat, okoli 4 leta nazaj, je bilo vse splanirano in dobili smo poziv, potem pa se je prekinilo in vse skupaj se je ustavilo na križišču...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred enim letom Zaprto Promet

Tole mesto je že vrsto let zelo obremenjeno z pešci. In ker prehoda ni, in nobenih označb je seveda nevarno zaradi povprečne hitrosti 100km/h. Kakšen prehod: za prvo silo seveda bi bilo zelo...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim letom Zaprto Promet

Na križišču med Erjavčevo in Filipičevo ulico bi bilo dobro položiti umetne grbine (dvig cestiča čez križišče) tako kot je narejeno na drugih dveh križiščih na Erjavčevi. Tam delujejo...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred enim letom Zaprto Promet

Na eni od novejših rdečih Scanij na metan, ki redno vozi na liniji 6 Vzpenjača že par tednov ne delujejo zunanji zasloni, na katerih piše linija in končna postaja. Kdaj namerava Marprom to...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred enim letom Zaprto Promet

Zaradi pomanjkanja parkirnih mest za stanovalce na Ulici Moše Pijada, in sicer od številk 31 do 45, predlagam spremembo prometne ureditve. Ker je ulica v bližini bolnišnice, kot tudi sorazmerno...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred enim letom Zaprto Zemljišča in stavbe

Mestna hiša na Glavnem trgu vsakega mesta bi morala biti okras. V Mariboru je žal sramota. Fasada je neurejena, neočiščena, preko nje so neugledno, kar čez fasado speljani neki kabli, zastave...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred enim letom Zaprto Promet

Lep pozdrav, rad bi opomnil, da del ceste med Zrkovcmi in Pobrežjem (izvoz z avtocestnega priključka, v smeri Pobrežja) ne deluje. Prosim, če bi tole nekdo preveril, hvala.

Podrobnosti ...

+5

category image

pred enim letom Zaprto Zemljišča in stavbe

Spoštovani, na obrobju Magdalenskega parka se nahaja zapuščena hiša z razpadajočimi garažami in zapuščenim zemljiščem, ki že leta ne samo kazi podobo javnega parka, ampak je postala tudi...

Podrobnosti ...

category image

pred 2 leti Zaprto Okolje

Predlagam, da se ob Dupleški cesti, v neposredni bližini mosta čez avtocesto, na strani cestišča v smeri iz Dogoš proti Teznem, namestijo kovinski kontejnerji, večjih dimenzij, ki bi...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 2 leti Zaprto Promet

Spoštovani, predlagam ponovno uvedbo avtobusnega postajališča pred ŽP, kamor bi glavne mestne linije vozile iz začetne postaje na AP do ŽP, kjer bi imele postajališče (včasih je bilo pred...

Podrobnosti ...