+3

category image

pred 10 meseci Zaključeno Zemljišča in stavbe

Predlagam izvedbo projekta za obnovo črnih točk mesta Maribor. Občina bi lahko pripravila seznam manjših projektov po četrtnih skupnostih in ocenila vrednost izvedbe. Meščani (in podjetja) pa...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 10 meseci Zaključeno Promet

Pozdravljeni, verjetno se tudi sami zavedate, da predstavlja parkirišče na Slomškovem trgu velik problem za prebivalce, glede iskanja prostega parkirnega prostora. Ne glede na čas...

Podrobnosti ...

+4

category image

pred 10 meseci Zaključeno Zemljišča in stavbe

Predlagal bi izvedbo nujno potrebnih vzdrževalnih del na opazovalnem stolpu na Koroškem mostu in odprtje stopnišča do vrha. Žal je pristojnost za vzdrževanje prenešena na občino. Zavedam se,...

Podrobnosti ...

+5

category image

pred 11 meseci Zaključeno Okolje

Zahtevamo,da organizator Lampiončkov poravna stroške za prenočišča bližnjim stanovalcem zaradi neznosnega hrupa 15.maja. Zadnjih nekaj let nam je onemogočeno spanje doma, in smo primorani...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 11 meseci Zaključeno Okolje

Spoštovani, ker pogosto obiskujem Maribor, me kar skrbi glede bohotenja japonskega dresnika ob Dravi, ki zavzema precejšnje površine. Za uporabo v kulinariki ga s teh lokacij ne priporočam, prav...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 11 meseci Zaključeno Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

Prosim za ureditev odvodnjavanja podhoda v smeri od ZD Adolfa Drolca do TPC City. Ljudje, ki pridejo z avtobusa in uporabijo podhod za prečkanje ceste, so presenečeni nad količino vode, ki...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 11 meseci Zaključeno Ostalo

Pozdravljeni; zanima me kako je glede "dovoljenj" hranjenja golobov v Mbju in kako je za njih poskrbljeno. Prav tako me zanima, kako je iz strani občine poskrbljeno oz. kakšne možnosti so na...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 11 meseci Zaključeno Promet

Kardeljeva cesta, kjer je kar nekaj blokovskih naselij, ni najbolj prijazna do družin, saj otroci nimajo urejenega prostora za igro, kjer bi lahko uživali na prostem zraku, zato se moramo vedno...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 11 meseci Zaključeno Promet

Vsakič, ko želim prečkat ulico, je potrebno pritisniti tipko za pešce in kolesarje, čeprav imajo avtomobili zeleno, kar pomeni, da se moram s kolesom vsakič ustaviti, pritisniti in običajno...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 11 meseci Zaključeno Gospodarstvo

Dostop do optike v spodnjem Radvanju. Ali pa izboljsanje hitrosti in delovanja interneta preko kabelskega omrezja. Tukaj namrec internet deluje grozno! Optiko ima celotno zgornje Radvanje + del...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 11 meseci Zaključeno Promet

Pločnik je na severno-vzhodni strani in tudi ponekod na drugi strani ceste resnično ozek. Če upoštevamo tudi postavitev ulične razsvetljave na sredini pločnika, pločnik dejansko izgubi svojo...

Podrobnosti ...

+4

category image

pred 11 meseci Zaključeno Zemljišča in stavbe

Predlagam, da občina bodisi uredi bodisi pozove lastnike najbolj neurejenih fasad v mestnem središču k obnovi. Lahko se bi uvedel način iz tujine po katerem javne službe (občina/država)...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 11 meseci Zaključeno Promet

Pod Pohorjem, predvsem v Zvezni in Maroltovi ulici (ki sta tudi najbolj frekventni) je postalo nemogoče tekoče voziti in se varno sprehajati. Avtomobili so parkirani po pločnikih in po cesti...

Podrobnosti ...

category image

pred 11 meseci Zaključeno Promet

V tem križišču pogrešamo gumbe za kolesarje in pešce, ki bi naj pospešili prečkanje ceste.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 11 meseci Zaključeno Promet

Semaforji v križišču so za pešce in kolesarje nerodno nastavljeni. Gumb za pešce in kolesarje je potrebno pritisniti, da se zelena luč sploh prižge. Če zamudiš eno sekundo, pa moraš čakati...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 11 meseci Zaključeno Promet

Na križišču Razlagove in Cankarjeve ulice (smer Razlagova) pogosto prihaja do zastojev, saj po mojem mnenju nepravilno deluje senzor semaforja, kar povzroča da rdeča luč na tej relaciji gori...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 11 meseci Zaključeno Gospodarstvo

Namestitev koaksialnih kablov po mestnih četrtih, za hitrejšo zmogljivost interneta. Postavitev ustrezne infrastrukture je v 21. stoletju nujno potrebna, da bi bili v koraku s časom.

Podrobnosti ...

+4

category image

pred 11 meseci Zaključeno Okolje

Ureditev poti v mestnem parku Maribor, saj so dotrajane, luknjaste, ponekod manjka beton in celo gleda ven jeklena armatura, kar je za sprehode z majhnimi otroci zelo nevarno. Park se v 25 letih...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 11 meseci Zaključeno Okolje

Namestitev košev v okolici Pekrske gorce

Podrobnosti ...

category image

pred 11 meseci Zaključeno Okolje

Zanima me zakaj se po novem ugašajo ulične luči zvečer na Ljubljanski 1 oz. pri lekarni in izhodu iz bolnice. Ker hodimo po 22h domov (včasih tudi ob 1h zjutraj) iz službe in kadar sem sama me...

Podrobnosti ...