+1

category image

pred 5 meseci Izvedeno Okolje

Nepritrjena klop na mostičku starega dela parka; nevarna ob vstajanju, ker se prevaga in podre naprej - lastna boleča izkušnja : NEVARNO !

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Obdelujemo Okolje

Že nekaj let pod glavnim mostom zaudarja po urinu. Tako na levi kot desni strani. Prostor je prav tako umazan,slabo osvetljen! Ker prihaja poletje bo smrad še bolj intenziven,s tem,da se bo tudi...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 5 meseci Zaključeno Promet

Utemeljitev: Cesta Proletarskih brigad je kategorizirana kot glavna cesta I. reda (G1) in kot takšna spada pod upravljanje in vzdrževanje Direkciji za ceste RS. Stroške vzdrževanja in...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Obdelujemo Promet

Prestavitev prehoda za pešce na Lackovi 180 za cca 20 m na križišče Lackova - Lorbekova ulica

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Obdelujemo Ostalo

Kdaj se bodo popravili tlakovci okoli nove tribune vse je popokano dvignjeni so....lahko se nekdo poškoduje. Sramota to pa res ni velik strošek sanacije, upam, da se bo to saniralo. Pozdrav

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Zaključeno Promet

V imenu še nekaj občanov sprašujem, zakaj se v Mariboru nadaljuje postavljanje kamnov na zelenice ob cestah z namenom preprečevanja parkiranja ( na zadnje vzidava kamnitih preprek na koncu...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 6 meseci Obdelujemo Kultura, šport in turizem

Kot stanovalec stanovanjskega bloka v neposredni bližini že nekaj let spremljam žalostno podobo športnega igrišča na Cesti zmage 90 v Mariboru. Že dolgo let kaže žalostni podobo z...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 6 meseci Zaključeno Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

Na zboru samoorganizirane četrtne skupnosti Magdalena smo se 26. 3. 2019 pogovarjali tudi o trenutni situaciji - recimo ji »okno priložnosti«, ko je zaradi projekta izvennivojskega križanja...

Podrobnosti ...

category image

pred 6 meseci Izvedeno Promet

Javna razsvetljava Maistrova ulica 8/8a; ne delujeta dve luci.

Podrobnosti ...

+5

category image

pred 6 meseci Zaključeno Promet

Kot občan, vsakodnevni sprehajalec in družbeno odgovoren posameznik, dajem pobudo Mestni občini Maribor, da nemudoma pristopi k rešitvi problema nevarnega in motečega parkiranja osebnih in...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 6 meseci Zaključeno Okolje

Peš pot od Studenške brvi do Ruške ceste je polna smeti in drugih odpadkov. Žal je nagib terena strm, prav tako je možno zaslediti igle, tako da si prebivalci v bližini ne upamo sami pobirati...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 6 meseci Izvedeno Komunalna inšpekcija, redarstvo

Na Kamniški ulici, kjer je bil do nedavnega nameščen zbiralni kontejner za rabljena oblačila, je le-ta odpeljan, za njim pa je ostal kup razmetanih oblačil - vse razvidno iz fotografije. Lep...

Podrobnosti ...

category image

pred 6 meseci Obdelujemo Okolje

Nigrad je obnavljal Lackovi cesto nasproti OŠ Ludvika Pliberška v Radvanju. In za sabo je pustil nasproti Gasilskega doma takšno stanje.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 6 meseci Zaključeno Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

Pozdravljeni, na straneh časnika Večer sem zasledil tudi tole: "Energetika Maribor bo poslovno leto 2018 končala predvidoma z okrog 300 tisoč evrov dobička, kar je približno 20 odstotkov...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 6 meseci Izvedeno Komunalna inšpekcija, redarstvo

Dne 11.3.2019 je bila oddana pobuda s strani občana (Darko Pirš) z naslednjo vsebino: »Tako so po liniji najmanjšega odpora asfaltirali Prešernovo ulico. Za stopnico je verjetno zmanjkalo...

Podrobnosti ...

category image

pred 6 meseci Izvedeno Promet

Na cestišču je nastala precej velika udrtina, domnevamo, da zaradi počene vodovodne cevi, zaradi katere voda iz vodovoda izpira zemljino pod cestiščem.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 6 meseci Obdelujemo Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

Spoštovani! Predlagam, da se smeti v centru odvažajo ob četrtkih, da turistom, ki obiščejo Maribor čez vikend, prihranimo poglede na buhteče kante in smrad v mestu. V križišču, kjer...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 6 meseci Urejamo Promet

Skupina pobud št. 1: Lokacija/prehod z Ruško cesto: Na kolesarski stezi je sivi stebriček na sivem asfaltu, ni viden! A bi se lahko vsaj kakšna nalepka dala gor? Lokacija/ Ulica Kneza Koclja:...

Podrobnosti ...

+9

category image

pred 6 meseci Zaključeno Promet

Prebivalci, (predvsem naši otroci, ki morajo dnevno v Osnovno šolo Rada Robiča in v Vrtec Studenci) Spodnjega Limbuša (naselje, ki se razprostira severno od železniške proge) se soočamo z...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 6 meseci Izvedeno Promet

Križišče Rožnodoljske ulice in Zvezne ulice je slabo pregledno zaradi ciprese, ki bi jo bilo potrebno odstraniti ali pa odstraniti vsaj veje do višine 2m, da bi se vozila iz Zvezne ulice...

Podrobnosti ...