+1

category image

pred 11 meseci Urejamo Promet

Spoštovani, potrebno je znova prebarvati - ali pa kar ponovno narisati prehod za pešce, ki je že popolnoma izginil. Dnevno ta prehod prečka ogromno pešcev. Tudi asfalt, zaradi prekopa...

Podrobnosti ...

+4

category image

pred 11 meseci Obdelujemo Promet

Kljub večkratnim obvestilom na MIRM, so vozila še zmeraj parkirana v Kosarjevi ulici tako, da ovirajo promet. Na Kosarjevi ulici oz. križišču Kosarjeve in Mladinske so avtomobili parkirani...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 11 meseci Obdelujemo Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

neprestano neurejen ekološki otok

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 11 meseci Obdelujemo Promet

Vsa pločevina, ki se preganja iz mestnega središča, pristane parkirana na divjih parkiriščih, kjer je nekoč rastla trava, v stanovanjskih četrteh v bližini središča. Ulic je preveč da bi...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 11 meseci Urejamo Okolje

Odslužene hladilnik za sladoled ne bi smel biti odloženo na prostem sredi naravnega območja MB otoka

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 11 meseci Zaključeno Promet

Zelo dobro bi bilo križišča označiti z rumenim kvadratom (tako kot je to že v Veliki Britaniji), kar voznikom da vedeti, da v križišče ne smejo zapeljati, če je na vstopni točki promet do...

Podrobnosti ...

category image

pred 11 meseci Urejamo Promet

Po neurju je že pred več meseci prišlo do udora dela lokalne ceste. Ta je sicer še prevozna, mesto je tudi zavarovano s prometno signalizacijo, a je zaradi varnosti udeležencev v prometu nujno...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 11 meseci Izvedeno Okolje

Ureditev peščenega platoja pred spomenikom talcev - fotografija pove vse

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 11 meseci Urejamo Promet

Predlagam, da se obnovi zelenica v Turnerjevi ul. na način, da se po pripravi in zasejanju postavi fizične ovire (npr. količke,betonske gobice), kot je narejeno v nadaljevanju Turnerjeve ulice....

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 11 meseci Urejamo Okolje

Kanal na igriscu,oz.zraven igrisca,kjer se otroci igrajo...manjsi otrok lahko brez problema pade noter,se poskoduje,pa tudi izvleci bi ga bil problem,...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 11 meseci Obdelujemo Komunalna inšpekcija, redarstvo

Spoštovani, pred dnevi sem se obrnil na Veterinarsko higiensko službo - VHS, zaradi mrtve podgane na javni površini. Zaposlena me je usmerila na podjetje Snaga. Želel sem ji pojasniti, da...

Podrobnosti ...

category image

pred 11 meseci Obdelujemo Promet

Avtomobili se parkirajo na vhodu, ker crte niso vidne. Prav tako ni vidno kje je vhod na parking in tudi kje je izhod.

Podrobnosti ...

+2

category image

pred enim letom Obdelujemo Promet

Pozdravljeni,ne vem več na koga se še naj obrnem da me bo slišal.Meli in na fb sem Marpromu pisala glede spremenjenega voznega reda ampak nimajo posluha.Odpisal mi je z odgovorom da imam 350m...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Pozdravljeni! Na obrobju MOM se nahaja križišče, ki občanom ki to križišče dnevno prečkamo na svoji poti, le to predstavlja eno izmed nevarnejših delov poti. Za to križišče...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred enim letom Obdelujemo Promet

Pupinova ulica Pred začetkom gradnje podvoza na Ljubljanski cesti je bil za pešce in kolesarje urejen začasni prehod preko železnice v podaljšku Pupinove ulice. V ta namen so bile izdelane...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim letom Obdelujemo Promet

Pozdravljeni, rad bi opozoril na povsem neprimerno namestitev novih čitalcev, nepersonaliziranih vozovnic mestnega prometa nameščenih v avtobusih Marproma. Čitalci so nameščeni tako, da...

Podrobnosti ...

+4

category image

pred enim letom Obdelujemo Promet

Povsem nedopustno se mi zdi, da imamo v ožjem središču mesta na semaforjih tipke, s katerimi pešci in kolesarji "prikličemo" zeleno luč. V mestu, ki spodbuja trajnostno mobilnost, je lahko...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred enim letom Urejamo Promet

Na Trubarjevi ulici že vrsto let počasi ampak vztrajno padajo drevesa, ki se po tradiciji z novimi seveda ne nadomeščajo. Tako je na vzhodni strani samo še polovica drevoreda. Vozišče je...

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Obdelujemo Okolje

Pozdravljeni, Na območju bivšega zbirnega centra v Radvanju, je nastalo eno veliko, črno odlagališče smeti in drugih kosovnih odpadkov. Kljub zapornici in opozorilom, ljudje še vedno tam...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim letom Urejamo Promet

Na Kamniški ulici (blizu križišča s Kmetijsko ulico) ze več tednov stoji zapuščeno vozilo Vw Polo brez registrskih tablic. Očitno niti nalepljena opozorila mestnega redarstva ne zaležejo....

Podrobnosti ...