+4

category image

pred 9 meseci Obdelujemo Promet

Groza, kakšen promet se vali po Razlagovi in Tyrševi ulici ter po Mladinski, Maistrovi in Cankarjevi ulici, odkar je Koroška cesta zaradi rekonstrukcije zaprta! Upam, da so tudi največji...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 9 meseci Zaključeno Promet

Dočakali smo zaprtje Koroške ceste. Napovedovala se je apokalipsa, jamrači so delali nadure, zgodilo se ni nič od napovedanega. Pravzaprav je sedaj v tem delu mesta še manj prometa kot prej, saj...

Podrobnosti ...

category image

pred 9 meseci Obdelujemo Promet

Že lani smo opozorili na slabo stanje ceste metelkova betnavska tu je še zraven vrtec upamo da se bo letos ukrepalo res sramota za maribor hvala za vaše posredovanje

Podrobnosti ...

+8

category image

pred 9 meseci Zaključeno Promet

Na koncu Aljazeve ulice (pri Telekomu) je divje parkirisce, kjer cestišča vozila direktno zapeljejo na visok robnik, preko plocnika in parkirajo naravnost pod grb MOM. S tem ne delajo reklame MOM,...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 9 meseci Urejamo Okolje

Zelo v slabem stanju ogromno ljudi gre tukaj proti taboru upam da boste reagirali

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 9 meseci Obdelujemo Promet

Danes sem plačal parkirnino z aplikacijo EasyPark, pa mi je zaračunalo 0,92€ za uro parkiranja, čeprav piše, da je ena ura 0,80€! Pred podražitvijo parkirnin je vsaj cena v aplikaciji bila...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 10 meseci Urejamo Okolje

Po enem letu je Nigrad le uspel postaviti količke, ki naj bi ovirali divje parkiranje na zelenici v začetku zgornjega dela Turnerjeve ulice. A, kako!? Nigradovega "strokovnjaka" sem pri umerjanju...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 10 meseci Urejamo Okolje

Pred vhodom na Gregorčičevi ulici 27 že dalj časa ne sveti ulična svetilka, prve v vrsti pa sploh ni več, zato je tam zvečer zelo neprijetno in temno.

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 10 meseci Obdelujemo Promet

Gospod župan je izjavil,da se obnova na Streliški cesti nemoteno nadaljuje ? Ali je imel v mislih cesto v Radvanju ,kjer je gradbišče že od polovice decembra ? Omenjena lokacija je od takrat...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 10 meseci Izvedeno Okolje

Prosim,če se partija Tetrisa na Trgu Leona Štuklja odigra do konca. Spotoma naj se odstranijo še rabljene palete in božična drevesa. Lepa hvala.

Podrobnosti ...

+5

category image

pred 10 meseci Obdelujemo Zemljišča in stavbe

Ulica bi za obiskovalce in turiste bila veliko lepsa ce se odstranijo grafiti na eni izmed najlepsih stavb v MB

Podrobnosti ...

category image

pred 10 meseci Obdelujemo Zemljišča in stavbe

Predlagam, da bi izvedli OSVETLITEV Pohorske vzpenjače. Ko gledam naše Pohorje ponoči, je tema. V kolikor bi npr. na stebre namestili svetilke, bi bil nočni pogled na Pohorje enkraten. Saj bi...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 10 meseci Obdelujemo Zemljišča in stavbe

Pred letom se je na podlagi gradbenega dovoljenja za novogradnjo zrušilo stavbo Mestne četrti Koroška vrata z dogovorom, da se zgradi nov objekt. Izvedla se je rušitev in sedaj zadeva stoji. Ni...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 11 meseci Obdelujemo Okolje

pijemo kavo na sončku pri Marpurgih in opazujemo ljudi, ( 9 v 30 minutah ), ki se spotikajo ob zrahljanem tlakovcu. lep pozdrav in prijetne praznike tu

Podrobnosti ...

+5

category image

pred 11 meseci Obdelujemo Promet

Odkrito se sprašujem o sposobnostih tistih, ki jim ne uspe preprečit napačnega parkiranja v Kosarjevi v križišču z Gosposvetsko proti Koroški. Kljub opozorilom se napačno parkiranje kar...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 11 meseci Urejamo Promet

V podhodu (in hkrati podvozu) v ul. heroja Šercerja pred Koroškim mostom ne deluje javna razsvetljava. Luči so tudi zelo umazane, tega dela površin že dolgo ni nihče vzdrževal.

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 11 meseci Obdelujemo Promet

Ob koncu drevored ob Vrbanski cesti ni urejenih prehodov za pešce v smeri proti Racjemu dvoru, to je zelo popularna rekreativna pot

Podrobnosti ...

+4

category image

pred 11 meseci Obdelujemo Promet

Pozdravljeni! Vprašanje je za Marpom in me zanima, če bi bilo smotrno da bi uvedli nočne linije v mestnem prometu? Vem, da obstajajo že krožne linije, ki vozijo med 23. in 00. uro in me...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred enim letom Obdelujemo Promet

Na Kamniški ulici je pri križišču s Kmetijsko več kot mesec dni ponovno parkirano neregistrirano vozilo. Kamniška očitno postaja odlagališče neregistriranih vozil. Prosim, da pristojne...

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Urejamo Okolje

Spoštovani!  V strnjenem naselju atrijskih hiš ob Macunovi v Zg. Radvanju, raste več kot 15 m visok bor,in sicer ob koncu dovozne poti na Dornikovi ulici.  Samoraslo drevo, ki je zraslo v...

Podrobnosti ...