category image

pred 2 dnevi Zaključeno Promet

Hvalim možnost vnaprejšnjega nakupa (cenejše) vozovnice za avtobuse mestnega prometa, to je dobro in naj tako tudi ostane. Nakup vozovnice pri vozniku je zamuden in nepraktičen, redkokje po...

Podrobnosti ...

category image

pred 3 dnevi Obdelujemo Promet

V križišču kajuhove in mladinske ulice, je zaradi nepreglednosti že leta nameščeno ogledalo. Žal ga je nekdo poškodoval in ne služi svojemu namenu. Mislim da je potrebna samo nastavitev

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 5 dnevi Obdelujemo Promet

Na koncu Aljazeve ulice (pri Telekomu) je divje parkirisce, kjer cestišča vozila direktno zapeljejo na visok robnik, preko plocnika in parkirajo naravnost pod grb MOM. S tem ne delajo reklame MOM,...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 dnevi Obdelujemo Promet

Prosim za čimprejšnje popravilo javne razsvetljave na Dominkuševi ulici, saj je le-ta katastrofalna in je tako, kot nobena luč ne bi svetila (praktično ponoči ni nič vidno - nevarno).

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 9 dnevi Zaključeno Promet

23. oktobra je minilo natanko eno leto, odkar sem vas opozorila na velike luže na Koseskega ulici 44 do 48, ki se naredijo ob vsakem dežju. Ker je cesta vegasta, so luže ogromne. Kulturni vozniki...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 9 dnevi Zaključeno Promet

23.10.2019 je bilo natanko eno leto odkar sem vas opozorila na problem naše ulice. Od hišne številke 44 do 48 se na desnem voznem pasu jame, ki se ob dežju napolnijo z vodo in luže segajo čez...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 11 dnevi Urejamo Promet

3 tedne (21 dni) je minilo odkar sem po telefonu obvestil Nigrad o izruvanih količkih, ki ležijo po travi v Turnerjevi ul. od številke 22 - 33 na obeh straneh ceste in o zvitem prometnem znaku....

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 19 dnevi Obdelujemo Promet

Name se je obrnil občan, ki zadnje čase opaža vse več parkiranih vozil na delu Domnove ulice,ki vodi k dostavni poti Mercatorja Jagode. gre za del ceste,po kateri poteka dvosmerni promet in je...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 23 dnevi Zaključeno Komunalna inšpekcija, redarstvo

Lastnik Čokoladne vasi je ob gradnji postavil ograjo, ki onemogoča dostop do rečnega brega reke Drave. Sedaj po končanih delih pa ograje ni odstranil, seveda z namenom onemogočiti dostop... Tako...

Podrobnosti ...

category image

pred 27 dnevi Izvedeno Promet

Slikica vse pove ?

Podrobnosti ...

category image

pred enim mesecem Urejamo Promet

Spoštovani, potrebno je znova prebarvati - ali pa kar ponovno narisati prehod za pešce, ki je že popolnoma izginil. Dnevno ta prehod prečka ogromno pešcev. Tudi asfalt, zaradi prekopa...

Podrobnosti ...

+4

category image

pred enim mesecem Obdelujemo Promet

Kljub večkratnim obvestilom na MIRM, so vozila še zmeraj parkirana v Kosarjevi ulici tako, da ovirajo promet. Na Kosarjevi ulici oz. križišču Kosarjeve in Mladinske so avtomobili parkirani...

Podrobnosti ...

category image

pred enim mesecem Obdelujemo Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

neprestano neurejen ekološki otok

Podrobnosti ...

+2

category image

pred enim mesecem Obdelujemo Promet

Vsa pločevina, ki se preganja iz mestnega središča, pristane parkirana na divjih parkiriščih, kjer je nekoč rastla trava, v stanovanjskih četrteh v bližini središča. Ulic je preveč da bi...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim mesecem Urejamo Okolje

Odslužene hladilnik za sladoled ne bi smel biti odloženo na prostem sredi naravnega območja MB otoka

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim mesecem Zaključeno Promet

Zelo dobro bi bilo križišča označiti z rumenim kvadratom (tako kot je to že v Veliki Britaniji), kar voznikom da vedeti, da v križišče ne smejo zapeljati, če je na vstopni točki promet do...

Podrobnosti ...

category image

pred enim mesecem Urejamo Promet

Po neurju je že pred več meseci prišlo do udora dela lokalne ceste. Ta je sicer še prevozna, mesto je tudi zavarovano s prometno signalizacijo, a je zaradi varnosti udeležencev v prometu nujno...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred enim mesecem Izvedeno Okolje

Ureditev peščenega platoja pred spomenikom talcev - fotografija pove vse

Podrobnosti ...

category image

pred enim mesecem Urejamo Promet

Predlagam, da se obnovi zelenica v Turnerjevi ul. na način, da se po pripravi in zasejanju postavi fizične ovire (npr. količke,betonske gobice), kot je narejeno v nadaljevanju Turnerjeve ulice....

Podrobnosti ...

+1

category image

pred enim mesecem Urejamo Okolje

Kanal na igriscu,oz.zraven igrisca,kjer se otroci igrajo...manjsi otrok lahko brez problema pade noter,se poskoduje,pa tudi izvleci bi ga bil problem,...

Podrobnosti ...