+1

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Prosim, da vozniki MPP-ja (mariborskega potniškega prometa) na vseh linijah vozijo bolj previdno. Zanima me, ali vozniki vozijo avtobus ali tovorno vozilo, saj nas potnike obravnavajo kot vreče...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Prosim ce se lahko uredi, da bo postaja na liniji stevilka 4 LIMBUŠ pri tovarni MARLES zvecer osvetljena , ker je v popolni temi in se je ze zgodilo, da je avtobus peljal mimo ker v temi me voznik...

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Zaključeno Zemljišča in stavbe

Plošče na avtobusni postaji so dotrajane in nevarne za uporabnike objekta,zaposlene oz. vse mimoidoče. Ker javni prevoz uporablja vse več starejših občanov,pozivam odgovorne,k čimprejšnjemu...

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Na križišču Ljubljanske ulice in Ulice Moše Pijade, ob izhodu iz Magdalenskega parka, je že leta ob vsakem dežju poplavljen prehod za pešce do te mere, da postane funkcionalno neprehoden, saj...

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Prosim za popravilo semaforja označenega na fotografiji - natančneje rdečo luč za pešce.

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Zaključeno Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

Na stopnišču poleg Starega mostu, ki vodi od Salona uporabnih umenosti (bivšega Casinoja) proti Lentu ne gori ulična svetilka.

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Na križišču Glavnega mostu, kjer vozi linija št. 16, bi priporočal, da bi spremenili cesto, samo za avtobuse, da je dovoljeno zavijanje levo, saj sedaj mora dotični avtobus peljati vse...

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Na tem križišču kolone po lentu ustvarjajo vozniki, ki zavijajo v smeri elektra, saj morajo počakati prosto pot iz obeh smeri. To je toliko bolj vidno v času popoldanske prometne konice. Menim,...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Pozdravljeni, zanima me, kdaj bo urejeno prikazovanje tras javnega prometa znotraj storitve Google Maps (Zemljevidi)? Glede na to, da zasebni prevozniki in javni ponudniki že omogočajo...

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Po kakšni logiki se pluži Ribiška ulica? V soboto zjutraj, na tržni dan...so pločniki bili spluženi samo do polovice.

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Predstavljam vam projekt tramvaji v Mariboru.Maribor ima 111.000 prebivalcev in 10.000 anketiranih prebivalcev menijo da bi tramvaji bili super.Na vprašanje: Ali bi naj v Mariboru zgradili...

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Zaključeno Zemljišča in stavbe

Spoštovani, prosim za doslednost pri čiščenju javnega stranišča, na avtobusni postaji. Tla so polna urina,ki je že razhojen.V prostoru močno zaudarja. Prosim, da se koncesionarja čimprej...

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Kot uporabnik javnega prevoza,dajem pobudo,da se prikazovalnike uskladi z uradnim voznim redom proge. zelo pogosto se dogajajo naslednje nepravilnosti : - Prikazovalnik daje informacijo o odhodnem...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Pred kratkim smo v Mariboru postali del sistema, ki omogoča souporabo električnih vozil (t.i. Carsharing). Ta uporabniku storitve omogoča, da si vozilo izposodi na eni izmed lokacij, ter ga tudi...

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Pozdravljeni Na Ul. Moše Pijada od križišča Smoletove in do Hlebove ul. so parkirana vozila na voznem pasu in pločniku dobesedno 24 ur. Ovirana je vožnja po cesti in hoja po pločniku. V...

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Zaključeno Okolje

Sanacija poškodbe,lesenega naslonjala.

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Spoštovani, Z odprtjem povezave Dogoške ceste z rondojem v Dogošah se je promet vozil na tej cesti močno povečal, posledično se je povečal tudi promet težkih kamionov.Posledice slednjega...

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Spoštovani, kot uporabnik javnega prevoza,dajem pobudo,da se vozni red, linije 13 spremeni,tako,da se zmanjšajo večminutne zamude iz smeri Poštnega centra,proti AP Mlinska. O problematiki sem...

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Ob Zagrebški cesti, oz. na postajališčih za mestni promet, v smeri proti centru mesta, bi bilo smiselno postaviti nadstrešnice, saj je čakanje na avtobus, ob neugodnih vremenskih vplivih, za...

Podrobnosti ...

category image

pred enim letom Zaključeno Promet

Prosim ce se lahko dolocijo ure, kdaj naj NIGRAD barva talne oznacbe na glavnih prometnih cestah. V petek smo se od postaje CITY do AP MLINSKA z mestnim avtobusom vozil skoraj 15 minut, nigrad je...

Podrobnosti ...