+1

category image

pred 9 meseci Zaključeno Promet

Pred stanovanjsko hišo v Ulici heroja Vojka 18 je na asfaltu vdolbina, ki je v dežju luža. Potreben je poseg, ki ga lahko opravi Nigrad v relativno kratkem času. (elektronska pošta občana...

Podrobnosti ...

category image

pred 9 meseci Zaključeno Okolje

Prosim, da se stopnice, ki povezujejo Židovsko ulico in Usnjarsko ulico. Stopnice so UNIČENE in NEVARNE - Blizu je vrtec in OTROCI. Menim, da si naši otroci ne zaslužijo hoditi po takih...

Podrobnosti ...

category image

pred 9 meseci Zaključeno Promet

Že nekaj časa se angažiram, da ukrepate, pa se zgodi nič. Prva sporočila sem pošiljal oktobra lani… Prosim uredite, drugače se bom pozanimal kateremu inšpektoratu vas lahko prijavim… če...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 9 meseci Zaključeno Komunalna inšpekcija, redarstvo

Na Vas se obračam, da Vam s fotografijami pokažem in prikažem, kaj se dogaja v gozdičku ob Koroški cesti, stanovanjski bloki 222, 223 in 224. Vse več smeti, in ne le malih, temveč vedno...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 9 meseci Zaključeno Promet

Pozdravljeni, dnevno sem na ulicah območja Tezna,dela Brezja oz. Zrkovc. In kaj nikakor ne morem prezreti. V popoldanskem času med delovniki, čez vikend in med prazniki pa kar čec cele...

Podrobnosti ...

category image

pred 9 meseci Zaključeno Promet

Bivša vojašnica v Melju (prostor med Ul. heroja Jevtiča ter heroja Šaranoviča) je neurejeno parkirišče, kjer vsi parkirajo vse povprek, ceste pa so zelo luknjičaste.... Prostor naj bi sicer...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 9 meseci Izvedeno Okolje

Podhod je že cca 2 leti v takšnem stanju! -Smrdi po urinu ; -Rešetke so dvignjene, nevarne, rjaste, umazane - voda ne odteka !!! -Poškodovana luč, slaba osvetlitev podhoda - Slabo...

Podrobnosti ...

category image

pred 9 meseci Zaključeno Kultura, šport in turizem

Zadnjih par let ni višje od trikotne jase na Pohorju nobenega zbiralnika vode za pohodnike. Včasih je bil pri koči Luka, vendar so mi iz mariborskega vodovoda dejali par let nazaj, da je privat...

Podrobnosti ...

category image

pred 9 meseci Zaključeno Promet

Na prehodu za pešce je prišlo do posedanja asfaltne prevleke.

Podrobnosti ...

category image

pred 10 meseci Zaključeno Promet

Ali je že določeno kako se bo uredil del cestišča Košaški dol 150 do Zg. Košaki 7?

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 10 meseci Izvedeno Zemljišča in stavbe

Ura na stavbi Mestne hiše na Rotovškem trgu že dalj časa ne deluje. Lepo bi bilo da jo popravite.

Podrobnosti ...

category image

pred 10 meseci Zaključeno Promet

Pozdravljeni na vas se obračam kot voznik po tej cesti vsaki dan in bi vas prosil če je možno da je nekako boljše uredijo table da je po novem cona 30 od novega krožišča v Pekrah do...

Podrobnosti ...

category image

pred 10 meseci Zaključeno Okolje

V Mariboru so drevesa pogosto izpostavljena nestrokovnemu obrezovanju, ki ima za posledico pohabljanje dreves, njihovo odmiranje, pojav bolezni. En zadnjih primerov je na Radvanjski cesti in je...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 10 meseci Zaključeno Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

V centru mesta opažamo, da je premalo košev za smeti in da bi bil potrebno še kakšno javno stranišče.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 10 meseci Zaključeno Promet

Pločnik na Tyrševi med Krekovo in Gregorčičevo ulico je konstantno zaparkiran, čeprav je prakiranje prepovedano. Ker je redarjev kot vemo premalo, predlagam, sa se ta pločnik od cestišča...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 10 meseci Zaključeno Promet

Popravilo vozišča

Podrobnosti ...

+4

category image

pred 10 meseci Zaključeno Promet

Ugotavljamo, da je na Studenški brvi zelo dotrajan les in tudi ostalo. Kdaj se boste lotili celovite obnove mostu?

Podrobnosti ...

category image

pred 10 meseci Zaključeno Promet

Predlagam preureditev prometnega režima na zgornjem delu Šolske ulice na Pobrežju iz enosmerne v dvosmerno zaradi lažjega zavijanja in boljše pretočnosti prometa.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 10 meseci Zaključeno Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

Pozdravljeni, ločevanje odpadkov na tako imenovanih "otokih" se je v preteklosti izkazalo in se še sedaj kaže za povsem neposrečen,neprineren način pridobivanja ločenih frakcij...

Podrobnosti ...

category image

pred 10 meseci Zaključeno Promet

Ob vhodu v peš cono leži odvržena avtomobilska pnevmatika že 20 dni.

Podrobnosti ...