+3

category image

pred 7 meseci Zaključeno Promet

Trubarjeva razpada v spodnjem delu, Kamniška pa v celoti in še preozka je v gornjem delu. Kdaj se to misli sanirati? Občinski načrti so komedija, spomnimo se samo Tomšičeve, kdaj je bila...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 8 meseci Zaključeno Okolje

Spostovani, prosim naredite kaj za Maribor. http://www.rtvslo.si/radiomaribor/pobude/problematika-visoke-onesnazenosti-zraka-z-delci-pm10/471145 Prosim objavite zakonodajo. OBCANI NE VEDO ZA TA...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 8 meseci Zaključeno Promet

Spoštovani, po slabem letu,odkar vam je le uspelo na novo preplastiti Ulico na podrtem,Grčarjevo ulico v Brezju,se na navedenem izvajajo gradbena dela, tako da je na navedenih cestiščih na...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 8 meseci Zaključeno Promet

Zanima me, če oz. kdaj bo zgrajen pločnik in kolesarska steza na Limbuški cesti? Kot je razvidno s slik, se na določenem odseku prekine pločnik s kolesarsko stezo, nakar je pot potrebno...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 8 meseci Zaključeno Promet

Prometni znak leži na pločniku.

Podrobnosti ...

category image

pred 8 meseci Zaključeno Okolje

V Žičkem prehodu ne deluje javna razsvetljava, prav tako je osvetlitev pomanjkljiva.

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 8 meseci Zaključeno Promet

Po preplastitviploščadi, pred poslovno zgradbo "Glavni Trg 17b",dnevnoopažam nepravilno parkirana vozila. istočasno prihaja tudi do poškodb košev ua smeti na istoimenski lokaciji. Nepravilbo...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 8 meseci Zaključeno Okolje

Pozdravljeni, na Piramidi v gozdu (ko na kriziscu pred kapelo zavijemo levo gor namesto desno k kapelici) se kos ki je zraven mize preredko prazni. Vedno lezijo smeti naokrog ker je prepolen. Gor...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 8 meseci Zaključeno Okolje

Spoštovani, v okolici Živilske šole/Srednje šole za oblikovanje je zapuščeno območje, veliko pribl. 2 hektara, ki se ne vdzržuje, trava se ne kosi, poleg tega pa je z vseh strani zaparkirano....

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 8 meseci Urejamo Promet

Na Koseskega ulici pred hišno št. 44, 46, 48, cesta razpada. Že dalj časa so na njej luknje, ki so se razširile že čez cel desni pas. Ker so tudi globoke, se že ob manjšem dežju, napolnijo...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 8 meseci Zaključeno Promet

Že dalj časa je na Betnavski cesti tik pred avtobusnim postajališčem pred Jugomontovim naseljem, za mlajše bolj znanem kot Goriška, kakih 10 cm globoka vdrtina. Pred njo je že dolgo znak ki...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 9 meseci Zaključeno Okolje

Skoraj vsaka klop je potrebna popravila ali zaščite. Nekatere klopce postajajo nevarne za sedenje. Na fotografijah so klopi ob gričku.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 9 meseci Zaključeno Promet

Vedno večkrat razmišljam zakaj svojega otroka peljem v šolo z avtom. Vedno pridem do istega zaključka. Premalo je avtobusov. Zato predlagam, da Marprom kupi več mini busov ter jih pošlje na...

Podrobnosti ...

+3

category image

pred 9 meseci Zaključeno Promet

s sinom bi se zagotovo vozila v službo oz. šolo iz Kamnice v mesto, če bi bile vožnje bolj frekventne. Le te so npr le 1 -2x/ uro, čas nam sploh ne ustreza. Zato ne moremo uporabljati busa,...

Podrobnosti ...

category image

pred 9 meseci Zaključeno Promet

Na Jadranski cesti 24, nasproti vhoda v podjetje Mariborski vodovod, je na prehodu za pešče velika izboklina oz. udrtina, tako da tudi če pelješ 50 km/h, te kar vrže v zrak in je nevarno, da se...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 9 meseci Zaključeno Promet

Spoštovani, vaš odgovor na pobudo evidentirano pod št. 589 sploh ne odraža resničnega stanja na terenu. Nameščene hitrostne ovire v Ulici na Podrtem -Brezje so popolnoma identične...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 9 meseci Zaključeno Promet

Pozdravljeni ,odgovor na mojo "pobudo" je čisto sprenevedanje saj sem z večkratnimi dopisi obvestil redarstvo in tudi Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu in tudi dobil odgovor gospe...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 9 meseci Zaključeno Promet

Opazila sem da posebna parkirna mesta, ki so namenjena parkiranju vozil na cng imajo dodatni znak - prepovedano parkiranje. Zakaj tega znaka nimajo tudi posebna parkirna mesta namenjena invalidom in...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 9 meseci Zaključeno Promet

Spoštovani, podobno kot ste montažne hitrostne ovire zamenjali s fiksnimi v Šentpetrski ulici storite tudi v ulici Na podrtem. Menim, da si vsi uporabniki občinskih cest zaslužimo enako...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 9 meseci Zaključeno Promet

1. Za Slovenskim narodnim gledališčem je nekaj parkirnih mest, ki so namenjena dostavi. Žal se prepogosto dogaja, da se na mestu, kjer so med drugim tudi taktilne oznake za slepe in slabovidne...

Podrobnosti ...