+2

category image

pred 5 meseci Urejamo Promet

spet pišem v zvezi z omejitvijo hitrosti po Betnavski cesti mimo vrtca na Ertlovi ulici. Prejšnjič ste odgovorili,da bo omejitev urejena do 31.5.2019,kar pa se po pričakovanjih seveda ni zgodilo....

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Zaključeno Promet

Spoštovani, Pišem Vam glede preglednosti ceste pri uvozu na glavno cesto(Malečnik 215) Malečnik - Vodole Namreč, vidljivost Levo in desno na glavno cesto je enaka 0 zaradi dvignjenega...

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Obdelujemo Promet

Nadležen zvok na avtobusu številka 6. Marpromovi mehaniki ga verjetno ne slišijo, potniki pa vsak dan. Za pokušino prilagam povezavo na kanal Youtube: https://youtu.be/F5rngGvJQ-s

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Obdelujemo Promet

Spoštovani, V letu 2017 sem oddal pobudo v zvezi z nedelovanjem led prikazovalnikov prihoda avtobusov. Po letu in pol, prikazovalniki še vedno ne delujejo. Pojavljajo se identični simptomi,...

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Obdelujemo Komunalna inšpekcija, redarstvo

Prosimo, da se mesto ob vhodu v blok Kmetijska 1a označi z rumenim krizem za prepoved parkiranja. Eden izmed sostanovalcev si prostor lasti kot privatni parking in grozi ostalim če kdo pusti tam...

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Obdelujemo Promet

Pobudo sem dal že pred nekaj leti, vendar si odgovora do danes ne znam razložiti. Namreč ne najdem povezave med popolnim kaosom pod Kalvarijo z avtobusnimi povezavami v Pekre. Torej, stanje je po...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 6 meseci Izvedeno Okolje

Radvanje velja za turistično destinacijo. Ha, ha.. Kako je potem mogoče, da krajevni trg, okrog katerega so razvrščene lekarna, ambulanta, pošta, kavarna, restavracija, ...in kamor zahaja veliko...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 6 meseci Izvedeno Okolje

Kot vsako leto, tudi letos opozarjam, da ste na zelenico ob železniški postaji pozabili. predlagam da jo umestite med lokacije, ki jih urejate.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 6 meseci Izvedeno Promet

Že nekaj let je eden od robnikov kolesarske steze na SV delu Starega mostu premaknjena, tako da vmes zija nevarna razpoka. Če bi kolesar zapeljal vanjo, bi bil padec neizbežen. Robnik bi bilo...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 6 meseci Urejamo Promet

Na Betnavski cesti med Ulico Pariške komune in Kettejevo (približno pri številki 26) , je neurejen in kolesarjem nevaren rob cestišča. Odstranjena je bila vrhnja plast asfalta, da se je...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 6 meseci Zaključeno Ostalo

Pozdravljeni, pri filtriranju pobud s statusom "Odziv občana" ni prikazanih zadetkov. Ali to pomeni, da od začetka delovanja aplikacije (najstarejše pobude so iz leta 2015), ni nihče izmed...

Podrobnosti ...

category image

pred 6 meseci Zaključeno Okolje

Spoštovani, dajem pobudo,da se na lokacijah, kjer je povečana frekvenca pešcev in sprehajalcev,namestijo koši za smeti in koši za pasje iztrebke. Posamezne mikrolokacije se lahko...

Podrobnosti ...

category image

pred 6 meseci Zaključeno Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota

Zakaj se odvažanje smeti ne dogaja v zgodnjih urah, ko še ni porometa, ljudje se vozijo v službe med 7 in 9 in smetarniki delajo zastoje na mestnih ulicah.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 6 meseci Zaključeno Promet

Cesta s številnimi luknjami pri vhodu v bivšo vojašnico Melje, kdo je pristojen za obnovo te ceste občina Maribor ali Ministrstvo za obrambo? Kot je razvidno iz slik je nekaj lukenj že bilo...

Podrobnosti ...

category image

pred 6 meseci Urejamo Promet

Nevarnosti, ki prežijo na pešce na pohorski ulici so že dolgo znan problem, ki je bil izpostavljen in izglasovan v okviru participatornega proračuna že leta 2015, stanje v praksi pa je še...

Podrobnosti ...

+2

category image

pred 6 meseci Izvedeno Promet

Spoštovani, Predlagam, da se na Limbuški cesti v tistem delu, ki ni osvetljen z javno razsvetljavo, med Mariborom in Limbušem, označi z belo črto rob cestišča. V tem delu je zelo nevarno za...

Podrobnosti ...

category image

pred 6 meseci Izvedeno Okolje

Že več kot leto dni opažam, da so naslonjala za kolesaim parkirne ovire na Gosposvetski cesti poškodovane. Ne samo, dane služijo svojemu namenu, temveč tudo kazijo okolico in ogrožajo varnost...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 6 meseci Zaključeno Okolje

Betnavski gozd, se mi zdi neurejen in zapuščen. Po celotnem gozdu primanjkuje košev za smeti, prav tako je ogromno kupov ostanskov razžaganih dreves in mnogo podrtih ali na pol podrtih dreves. Ob...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 6 meseci Izvedeno Okolje

1.Pozdravljeni,živim v bloku s poglodom na mali park -Trg Borisa Kidriča.Moram pohvaliti urejenost zelenice grmovnic in otroških igral.Sem pa zaskrbljena zaradi dreves,ki jih napada drevesni...

Podrobnosti ...