+1

category image

pred 5 meseci Zaključeno Promet

Zanima me, ali je na območju Vinarske, Poljančeve in Trubarjeve ulice v planu plačljivo parkiranje? Te ulice so med delavnikom zaparkirane do zadnjega mesta, stanovalci nimajo osnovne možnosti,...

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Izvedeno Okolje

Kmalu se ne bo več videlo asfalta...

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Zaključeno Promet

Skulptura "gobica" kiparja Vojka Štuhca v mestnem parku z vodometom ne funkcionira. Potrebno je očistiti dovod in odvod vodnih odprtin in okolico skulpture. Še lansko leto je vodomet...

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Obdelujemo Okolje

Kolesarska steza, katera služi tudi kot pločnik (ali obratno), v smeri proti Kamnici , je pod Fontano močno zaraščena. Predlagam ureditev, še preden se bo lahko reklo, da je zanemarjena.

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Zaključeno Promet

Spoštovani ! Ne bi verjel ,če ne bi videl tega experimenta kako so komunalci zarisali območje kolesarske steze in dela namenjenega za pešce na novem asfaltiranem pločniku ob Kardeljevi c. !...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Zaključeno Promet

Pozdravljeni, Zanima me zakaj so določena mesta rezervirana samo za vozila na CNG pogon. Po pogovoru z referentom na okencu medobčinskega redarstva so ta mesta rezervirana samo za vozila katera...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Urejamo Promet

Metelkova ulica v zelo slabem stanju poleg je vrtec in samo sto metrov vozišča ki je v obupnem stanju

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Urejamo Promet

Strinjam se s pobudo za omejitev hitrosti na Betnavski cesti pri parku ,hkrati pa je potrebno omejiti tudi hitrost v Ulici Matije Murka ,ki je nadaljevanje Betnavske ulice in tudi Knafelčeve ulice...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Izvedeno Okolje

Lokacija: Zagrebška cesta, ob CNG polnilnici, v bližini podjetja Nigrad. Na predmetni lokaciji je grmovje,ki sega na pločnik in tako ovira pešce. Veliko je tudi trnja. Lastnike naj se nemudoma...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Urejamo Promet

Spoštovani, name se je obrnil občan Tezna, zaradi namestitve varnostnega ogledala na lokaciji v Borovju 7. Gre za povezovalno cesto, med Zagrebško in Tržaško, proti trgovskemu centru...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Obdelujemo Kultura, šport in turizem

Že dlje časa opažam,da terminal pri TIC-u, na Partizanski ulici ne deluje. poleg tega je tudi zelo umazan. Podobno je tudi z njima interaktivnimi zasloni po mestu,ki so poleg tega uničeni.

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Zaključeno Promet

Ali za nepravilno parkirana vozila CPP veljajo samo za bodoče voznike in izpitnike?! Priložene slike iz Turnerjeve ul., Tomanove ul. in Kosarjeve ul. kažejo vsakdanjo sliko, a redarjev od...

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Zaključeno Promet

Pohvala občini, da je uredila parkirišče pred gostilno Mitnica, žal pa problem nepravilnega parkiranja s tem ni povsem rešen, saj so se zdaj parkirana vozila prestavila na zelenico pred gostilno

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Urejamo Ostalo

Pozdravljeni, občani smo vam seveda zelo hvaležni za postavitev "Čiste osvežitve" saj v vročih dnevih, ki nas še čakajo, pride zelo prav. A menim, da bi lahko porabo vode zelo...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Izvedeno Ostalo

Na križišču se nahaja poškodovan pokrov pred vrtcem. Prosim za popravilo.

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Zaključeno Promet

200m od križišča Gosposvetska cesta in Turnerjeva ulica je bil pred gradnjo bloka v Turnerjevi 18 postavljen znak prepovedi ustavljanja in parkiranja, ki pa ga po gradnji niso vrnili na svoje...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Izvedeno Okolje

Na sprehodu po lepem parku pri treh ribnikih sem naletel tudi na tretji ribnik, ki pa ni ravno primerno ogledalo za turistične obiske in za domačine. Z akcijo očiščenja in obnove klopi in poti...

Podrobnosti ...

+1

category image

pred 5 meseci Urejamo Okolje

Ne pokošena trava

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Zaključeno Ostalo

Spoštovani, že nekaj časa nazaj je nekdo prišel na "genialno" idejo o ukinitvi brezplačne številke za infornacije,pritožbe in pohvale, v zvezi z mestnim avtobusnim prometom. S tem pa se je...

Podrobnosti ...

category image

pred 5 meseci Izvedeno Okolje

Sredi Glavnega trga stojijo 4 neurejena korita z drevesi in suho travo.

Podrobnosti ...