Okolje
953.Odstranitev grma
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Istrska ulica 49, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 07.05.2020
Objavil: Sebastjan Kozar

Opis

Grm na sliki povzroča škodo z smolo, ki se smoli na vozila in s plodovi, ki povzročajo škodo. Prav tako lahko veje poškodujejo vozilo. Zelene površine vzdržujejo javno podjetje, zato priporočam odstranitev grma.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Sebastjan Kozar

07.05.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

19.06.2020