Okolje
951.Odstranitev dotrajanih količkov v Mestnem parku
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Ulica heroja Tomšiča, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 02.05.2020
Objavil: Alen Pajić

Opis

V Mestnem parku, v neposredni bližini (nedelujoče) fontane se nahaja večje število poškodovaniih oz. izruvanih količkov, ki služijo zadrževanju bližnje zemljine. V kolikor je situacija posledica vzdrževalnih del, predlagam, da se izrabljene količke odpelje in ustrezno deponira.

Obenem bi želel tudi pohvaliti delo podjetja Snaga in njihovo prizadevanje za lepši park. Hkrati se zavedam, da je v dani situaciji vzdrževanje parka okrnjeno, a je potrebno upoštevati dejstvo, da je lokacija še edina oziroma ena redkih, kamor se meščani lahko "zatečemo". Ravno iz tega vidika je, zaradi zagotovitve varne uporabe površine to nujno in smotrno.

Hvala!

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Alen Pajić

02.05.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

19.06.2020