Promet
942.Kamenje na kolesarski stezi
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Borštnikova ulica 1, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 08.04.2020
Objavil: Janez Klančnik

Opis

Smem vprašati, zakaj je na novi kolesarski stezi na Ulici Pohorskega odreda pas kamenja namesto asfalta? To je ravno pred in po mostičku čez Pekrski potok. Zadeva je precej nerodna za kolesarje s tankimi (cestnimi) kolesi. Pa tudi za vozičkarje. Kaj predstavlja to kamenje oz. zakaj je tam?
Hkrati bi rad opozoril na poškodovano zaščito pri kabelski trasi čez potok.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Janez Klančnik

08.04.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

18.06.2020
Location

Zaključeno

Spoštovani,
Na omenjenem odseku kolesarske poti, ki pelje čez Pekrski potok, smo vzpostavili prvotno stanje saj s strani Direkcije Republike Slovenije za vode in Zavoda Republike Slovenije za varstvo nismo dobili dovoljena za uporabo asfaltne površine.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

19.06.2020