Promet
941.montaža luči in žarnice
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Ruška cesta 5, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 14.03.2020
Objavil: marko horvat

Opis

Skoraj dve leti po objavi polomljene in nevarne svetilke, zadeva ni bila urejena v celoti. Zaradi demontaže polomljene svetilke sedaj luč ni aktivna. V predlanskem odgovoru bi naj enkrat na leto montirali nadomestne luči. To se v zadnjih 2 letih ni zgodilo. Prosim za montažo nove luči in seveda tudi delujočo žarnico.



Location

Slišimo

Objavil: marko horvat

14.03.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

18.06.2020
Location

Izvedeno

Spoštovani.

Zahvaljujemo se vam za obvestilo o stanju svetilke na lokaciji Ruška cesta 5, 2000 Maribor. Podjetje Nigrad je izpostavljeno svetilko dne 1. 7. 2020 v celoti obnovilo.
Vabimo vas, da napake, ki jih opazite na mestni infrastrukturi, posredujete prek obrazca, ki je dostopen na http://www.nigrad.si/napaka-na-infrastrukturi ali prek aplikacije Izboljšajmo Maribor.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

14.07.2020