Promet
936.Javni potniški promet
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Mlinska ulica 1, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 09.03.2020
Objavil: Jan Sladič

Opis

Že dalj časa se na javnih mestnih avtobusih pojavlja ena in ista težava. Namreč, potnik, ki se je kdaj peljal z mestnim avtobusom v Mariboru se med vožnjo počuti slabše kot krompir na tovornjakih. Zanima me, ali so za takšno vožnjo (drastično pospeševanje in zaviranje) krivi novi avtobusi ali vozniki. Takšne težave, nikjer v Sloveniji in v tujini ni mogoče opaziti, samo v Mariboru.



Location

Slišimo

Objavil: Jan Sladič

09.03.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

10.03.2020