Promet
935.Popravilo javne razsvetljave
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Dominkuševa ulica 8, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 09.03.2020
Objavil: Jan Sladič

Opis

Kljub večkratnim obvestilom, javna razsvetljava na Dominkuševi ulici še zmeraj ni popravljena/zamenjana. Prosim, da se to uredi v najkrajšem možnem času. Hvala.



Location

Slišimo

Objavil: Jan Sladič

09.03.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

12.03.2020