Okolje
930.Premik klopi
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Taborska Ulica 10, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 04.03.2020
Objavil: marko horvat

Opis

Trenutno so pod Starim mostom klopi postavljene na neprimernem mestu - postavljenje so zraven ceste (na obeh straneh, kot da so mimovozeči avti atrakcija). Povrhu je zraven še mini smetiščae deponija.

Seveda, ker se pogovarjamo o turistični točki s pogledom na Lent in Staro trto je smiselno te klopce premakniti s ceste pod drugo arkado bližje reki. Tako bi lahko mimoidoči "turisti" posedeli, pojedli sendvič in uživali v lepotah Maribora.

Ker je to minimalna sprememba brez potrebne nove investicije je pričakovati hitro urgiranje.



Location

Slišimo

Objavil: marko horvat

04.03.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

05.03.2020
Location

Urejamo

Zahvaljujemo se za vaš predlog.
Klopi so bile na to mesto postavljene v sklopu otvoritve Medicinske fakultete in ureditve Taborske ulice. Stanje bomo na terenu spremljali in po potrebi nekaj klopi umaknili na predlagane lokacije.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

11.03.2020