Okolje
926.Izruvan koš
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Gosposvetska cesta 71, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 25.02.2020
Objavil: Igor Jurišič

Opis

Izruvan koš

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Igor Jurišič

25.02.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

25.02.2020
Location

Izvedeno

Spoštovani,

Zahvaljujemo se za vaše opozorilo in vas obveščamo, da je podjetje Snaga, izruvan koš za odpadke že postavila v «uporabno« stanje.
Lep pozdrav,
Ogovorila: Mestna občina Maribor

02.03.2020