Okolje
910.Ulična osvetljava na Gregorčičevi ulici 27
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Gregorčičeva ulica 27, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 14.01.2020
Objavil: jasmina granduč

Opis

Pred vhodom na Gregorčičevi ulici 27 že dalj časa ne sveti ulična svetilka, prve v vrsti pa sploh ni več, zato je tam zvečer zelo neprijetno in temno.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: jasmina granduč

14.01.2020
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

15.01.2020
Location

Urejamo

Spoštovani,

Nekatera svetila na južnem delu Gregorčičeve ulice so močno dotrajana vendar zaradi predvidene rekonstrukcije Gregorčičeve ulice nismo pristopili k celoviti sanaciji. Ker je sanacija Gregorčičeve ulice odložena bomo pristopili k sanaciji padlega stebra svetilke in menjavi nedelujočih živosrebrnih sijalk z LED sijalkami v najkrajšem možnem času.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

21.01.2020