Promet
895.Neregistrirano vozilo
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Vrbanska cesta 26a, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 01.12.2019
Objavil: obcan

Opis

Na Kamniški ulici je pri križišču s Kmetijsko več kot mesec dni ponovno parkirano neregistrirano vozilo. Kamniška očitno postaja odlagališče neregistriranih vozil. Prosim, da pristojne službe ukrepajo.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: obcan

01.12.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

03.12.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

03.12.2019