Kultura, šport in turizem
894.Popravilo LED luči na Studenski brvi
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Kultura, šport in turizem
Lokacija: Studenška brv, Studenška brv, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 26.11.2019
Objavil: Igor Kos

Opis

LED luči ne delujejo v celoti, že kar nekaj časa, božični čas bi lahko izkoristili in uredili se to zadevo

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Igor Kos

26.11.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

27.11.2019
Location

Zaključeno

Spoštovani,
V teku je razpis za izbiro izvajalca za zamenjavo ročaja in ureditev razsvetljave (LED trakovi) Studenške brvi
Odgovorila: Mestna občina Maribor

29.11.2019