Promet
889.Stebricki pred Stari trto
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Vojašniška ulica 6, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 19.11.2019
Objavil: Nino klinger

Opis

Pred tednom je nekdo z avtomobilom na Vojašniški ulici 4-6 izruval stebricke. Prosim, da se jih popravi.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Nino klinger

19.11.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

19.11.2019
Location

Izvedeno

Spoštovani,
Stebriček je popravljen.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

25.11.2019