Promet
883.Popravilo javne razsvetljave
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Dominkuševa ulica 8, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 11.11.2019
Objavil: Jan Sladič

Opis

Prosim za čimprejšnje popravilo javne razsvetljave na Dominkuševi ulici, saj je le-ta katastrofalna in je tako, kot nobena luč ne bi svetila (praktično ponoči ni nič vidno - nevarno).

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Jan Sladič

11.11.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

12.11.2019