Promet
881.Odzivnost Nigrad_a
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Ulica heroja Staneta 1, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 04.11.2019
Objavil: stojan novak

Opis

3 tedne (21 dni) je minilo odkar sem po telefonu obvestil Nigrad o
izruvanih količkih, ki ležijo po travi v Turnerjevi ul. od številke 22 - 33 na obeh straneh ceste in o zvitem prometnem znaku. Odgovorni referent pri Nigradu za to področje (tako se je predstavil) se je lepo zahvalil za podano informacijo, a do danes ni bilo narejeno NIČ!
Po hitrem pregledu pobud na tej strani, sem ugotovil, da se večina vseh pobud konča s sporočilom "Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba"!? Neučinkovita birokracija ali nesposobnost slednjih?



Location

Slišimo

Objavil: stojan novak

04.11.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

05.11.2019
Location

Urejamo

Spoštovani,

Količke smo prejeli tik pred prazniki. Z ureditvijo zelenic v celotni potezi Turnerjeve ulice, finoplaniranjem in končno postavitvijo količkov bomo tako pričeli v prihodnjem tednu.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

06.11.2019