Promet
880.Nepravilno parkiranje - Dogoška cesta / Domnova ulica
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Osterčeva ulica 14, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 28.10.2019
Objavil: Alen Pajić

Opis

Name se je obrnil občan, ki zadnje čase opaža vse več parkiranih vozil na delu Domnove ulice,ki vodi k dostavni poti Mercatorja Jagode. gre za del ceste,po kateri poteka dvosmerni promet in je vsled neodgovornega parkiranja posameznikov, vožnja toliko nevarnejša. Kljub dejstvi,da je javno parkirišče oddaljeno mani kot 100m!!!
Takšno parkiranje bi moralo biti ostro kaznovano,saj poleg vozil, ogroža tudi pešče in kolesarje.
Prosil bi tudi za podatek ali so bile a predmetni lokaciji izrečene globe za ptak prekršek.
Cesto uporabljajo predvsem starejši ljudje,za dostop do trgovine,zato je ukrep toliko bolj nujen.

Hvala,ker razumete!

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Alen Pajić

28.10.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

29.10.2019