Promet
874.Parkiranje Kosarjeva
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Kosarjeva ulica 50a, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 15.10.2019
Objavil: Marko

Opis

Kljub večkratnim obvestilom na MIRM, so vozila še zmeraj parkirana v Kosarjevi ulici tako, da ovirajo promet.

Na Kosarjevi ulici oz. križišču Kosarjeve in Mladinske so avtomobili parkirani tako, da ovirajo vožnjo po Kosarjevi, kjer se dva avta ne moreta srečati (delno parkiranje na voznem pasu), prav tako pa je zaradi parkiranja na pločniku pred frizerskim salonom oteženo vključevanje na Mladinsko ulico (ne vidijo se avtomobili in kolesarji, ki prihajajo iz rahlega ovinka v smeri proti mestu).

Največja težava pa so vozila, ki so tik ob prehodu za pešce v križišču z Mladinsko do uvoza na parkirišče gostilne, saj onemogočajo varno zavijanje iz Kosarjeve na Mladinsko in iz Mladinske v Kosarjevo (kljub temu, da ima šofer A, ki se pripelje po Mladinski in zavija v Kosarjevo, prednost, mora počakati, da se odpelje avto B iz Kosarjeve na Mladinsko, ker zaradi parkiranih avtov ni dovolj prostora, da bi se A lahko zapeljal na Kosarjevo mimo B, ki čaka na vključevanje).

Mislim,da je Kosarjeva ni parkirišče, tudi talne označbe tega ne predvidevajo (kolikor se še vidijo, saj je cesta luknja pri luknji).

Prosimo za ustrezno in čimprejšnje ukrepanje glede prometa/parkiranja!

Zanima me tudi, ali je predvidena sanacija te ulice (med Mladinsko in Kamniško).

Marko Oger




Location

Slišimo

Objavil: Marko

15.10.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

16.10.2019