Promet
873.Obnovitev prometne signalizacije - Ulica Vita Kraigherja 5
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Ulica Vita Kraigherja 3, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 15.10.2019
Objavil: Alen Pajić

Opis

Spoštovani,

potrebno je znova prebarvati - ali pa kar ponovno narisati prehod za pešce, ki je že popolnoma izginil. Dnevno ta prehod prečka ogromno pešcev. Tudi asfalt, zaradi prekopa ceste, ki je bil pred leti opravljen, nam ravno ni v ponos.

Nujno je potrebno urediti fizično oviro, ki loči oba prometna pasova, ker je trenutna dotrajana. Kar je voda na mlin kršiteljem, ki svoja vozila neodgovorno puščajo na poljubnem voznem pasu, oziroma mestu. Pri tem pa ovirajo ostale uporabnike prometa in garaže, ki je v neposredni bližini. Predlagam, da se t.i. "kača",namesti vzdolž celotnega cestišča in poostri nadzor medobčinskih redarjev.

Hvala.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Alen Pajić

15.10.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

15.10.2019
Location

Urejamo

Spoštovani,

Na tem delu se redno izvajajo poostreni nadzori Medobčinskega redarstva in se bodo izvajali tudi v bližnji prihodnosti, redarstvo pa se na prijave nepravilnosti odziva dnevno. V letu 2019 je bilo tem delu izvedenih 151 prekrškovnih postopkov.

Po opravljeni poizvedbi pri Nigradu smo ugotovili, da bo predmetna površina tudi ustrezno obnovljena.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

17.10.2019