Promet
871.Kocke na stari avtobusni - Glavni trg
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Glavni trg-Židovska, Center, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 11.10.2019
Objavil: aglas batek

Opis

Slikica vse pove ?



Location

Slišimo

Objavil: aglas batek

11.10.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

15.10.2019
Location

Izvedeno

Spoštovani,

Kocke smo ponovno postavili v vrsto.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

21.10.2019