Okolje
868.Kanal pri igriscu na Slovenski
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Slovenska ulica 19-15, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 04.10.2019
Objavil: manja rath

Opis

Kanal na igriscu,oz.zraven igrisca,kjer se otroci igrajo...manjsi otrok lahko brez problema pade noter,se poskoduje,pa tudi izvleci bi ga bil problem,...

Slike



Location

Slišimo

Objavil: manja rath

04.10.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

04.10.2019
Location

Urejamo

Spoštovani,

Zahvaljujemo se za vaše opozorilo. Na teren smo nemudoma poslali preglednika, ki je luknjo fizično in s trakom zavaroval. Poškodbo/luknjo bo v začetku naslednjega tedna podjetje Nigrad tudi saniralo.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

07.10.2019