Promet
847.Odstranitev zapuščenega vozila na Kamniški ulici
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Vrbanska cesta 26a, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 30.08.2019
Objavil: obcan

Opis

Na Kamniški ulici (blizu križišča s Kmetijsko ulico) ze več tednov stoji zapuščeno vozilo Vw Polo brez registrskih tablic. Očitno niti nalepljena opozorila mestnega redarstva ne zaležejo. Zakaj se vozilo ne odstrani, lastnika pa kaznuje? Prosim če ukrepate saj takšno vozilo privablja tatove.



Location

Slišimo

Objavil: obcan

30.08.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

30.08.2019
Location

Urejamo

Spoštovani.
Za ta primer Medobčinski inšpektorat in redarstvo že vodi postopek. Ko bodo izpolnjeni zakonski pogoji (19.clen Zprcp), bo vozilo odstranil izvajalec cestnih del (Nigrad), če ga seveda lastnik sam prej ne odstrani.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

17.09.2019