Okolje
846.Popravilo uničene ure - City center
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: City center, Center, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 30.08.2019
Objavil: Alen Pajić

Opis

Na postajališču TPC City,je že kar nekaj časa uničena ura. Ne razumem, kako tega nihče ne opazi?
Dajte prosim to sanirat.

Hvala.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Alen Pajić

30.08.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

30.08.2019
Location

Urejamo

Mehanizem ure na avtobusnem postajališču je v popravilu.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

02.09.2019