Okolje
836.Ureditev razraslih rastlih na občinski zemlji
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Pot na okope 5, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 16.08.2019
Objavil: Teo Kac

Opis

V ulici Pot na okope, katera je prav tako tudi pohodniška pot, so na vseh občinskih površinah razrasle in neurejene rastline. Te rastline ovirajo cestišče in hkrati kvarijo urejeno okolje. Prebivalci tukaj zahtevamo ureditev teh površin saj so zelo moteče in neurejene. Večina te problematike je razvidna iz priloženih fotografij.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Teo Kac

16.08.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

22.08.2019
Location

Urejamo

Zadevo smo predali koncesionarju podjetju Nigrad, ki bo površine uredil v začetku prihodnjega tedna.

Odgovorila: Mestna občina Maribor

29.08.2019
Location

Urejamo

Košnja bo izvedena predvidoma v začetku naslednjega tedna.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

02.09.2019