Okolje
824.Odvoz odpadkov iz Ribiške
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Okolje
Lokacija: Pristaniška ulica 4, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 05.08.2019
Objavil: Marko Brumen

Opis

Ta kup odpadkov stoji na križišču Ribiška x Pristaniška že kak teden dni.
Kako to, da dežurna služba/vzdrževalec Tržnice tega ne opazi?

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Marko Brumen

05.08.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

22.08.2019
Location

Izvedeno

Spoštovani,

Dne 22. 8. 2019 je bil s strani Medobčinskega inšpektorata na terenu opravljen ogled, pri katerem je bilo ugotovljeno, da so odpadki že odstranjeni.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

27.08.2019