Promet
823.Popravilo ceste - Dominkuševa ulica
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Dominkuševa ulica 8, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 04.08.2019
Objavil: Jan Sladič

Opis

Prosim za nujno popravilo ceste, saj je v izredno slabem stanju. Popravila bi morala biti opravljena že pred letom dni. Prav tako je potrebno popraviti kanalizacijski jašek.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Jan Sladič

04.08.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

22.08.2019
Location

Urejamo

Cesto vzdržujemo po planu rednega vzdrževanja, glede na kategorizacijo. V zvezi z jaškom vas pa prosimo za mikrolokacijo saj je Nigrad letos že saniral jaške na obravnavani lokaciji.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

02.09.2019