Promet
822.Razpoka na cesti - Nasipna ulica
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Promet
Lokacija: Nasipna ulica 80, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 03.08.2019
Objavil: Tadej Markež

Opis

Na nasipni ulici je začela cesta pokat.

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Tadej Markež

03.08.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

22.08.2019
Location

Zaključeno

Po ogledu na terenu ugotavljamo, da so razpoke na cestišču v stanju, ko »zalivanje« še ni možno. Bomo pa k temu ukrepu pristopili, ko se bo stanje poslabšalo in razpoke povečale.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

02.09.2019