Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota
817.Luknja v asfaltu in neurejen požiralnik - Betnavska/Goriška
Slišimo    Obdelujemo    Urejamo    Izvedeno    Zaključeno    Odziv občana   

Vrsta: Voda, kanalizacija, odpadki, plin, toplota
Lokacija: BETNAVSKA - GORIŠKA, 2000 Maribor, Slovenija
Objavljeno: 30.07.2019
Objavil: Klavdija Kastrin

Opis

Opozorila bi na vdrt asfalt oz. na luknjo na Betnavski cesti v križišču z Goriško ulico, pri prehodu za pešce in pred avtobusno postajo (gledano v smeri mesta). Ko dežuje, je tam veliko vode, ker nima kam odteči, se razlije po cestišču, ko avti zapeljejo v njo, je zalit pločnik in posledično tudi pešci, če se v tistem trenutku znajdejo tam. Če je količina padavin večja, je pol pločnika pod vodo. Znak za oviro na cesti je tam stal nekaj časa vkopan v umazanijo, ampak so ga odstranili takoj, ko sem meseca aprila na to opozorila mestnega inšpektorja na spletni strani Večera https://www.vecer.com/maribor/mestni-inspektor .

Slike



Location

Slišimo

Objavil: Klavdija Kastrin

30.07.2019
Location

Obdelujemo

Pobudo je prejela v reševanje pristojna strokovna služba.

20.08.2019
Location

Urejamo

Po ogledu na terenu ugotavljamo, da delna sanacija posedka zaradi močno dotrajanega avtobusnega postajališča ni smiselna brez celovite ureditve. Preučujemo možnosti za celovito sanacijo poškodovanega cestišča.
Odgovorila: Mestna občina Maribor

02.09.2019